Women Territory

Здоровий спосіб життя

Заняття аквааеробікою

Так як зараз літо і багато хто з нас планують поїздки на море, раджу зайнятися аквааеробікою - корисне і приємне спортивне проведення часу.

Комплекс простих і важливих вправ:

П'ять міфів про печінку

1. Слабоалкогольні напої безпечні для печінки

Вважається, що печінка вбиває міцний алкоголь у великих дозах, а ті, хто п'ють помірно, шкоди своєї печінки не завдають. Помірна кількість неміцного алкоголю, мовляв, всьому організму в цілому, навпаки, тільки на користь. Це не зовсім так.Ключовий показник в цьому питанні - обсяг спожитого алкоголю в перерахунку на чистий спирт.

Бережи печінку змолоду! Вікові зміни печінки

Печінка є неймовірно складною «хімічною лабораторією» організму, одночасно відповідає за процеси травлення, кровообігу і обміну речовин. У числі вирішуваних нею завдань одна з головних - фільтрація та знешкодження токсичних речовин (отрут, токсинів, алергенів). Як це не здається дивним в сьогоднішньому прогресивному світі,але людина постійно перебуває під загрозою впливу на нього отруйних речовин. Перш за все, токсичні речовини надходять в наш організм із зовнішнього середовища. І мова не йде про якусь диверсії або грубому порушенні техніки безпеки в зоні підвищеного ризику.

Детоксикація. Ключ до успіху

Кожен день, кожну хвилину, кожну секунду наш організм піддається безперебійної атаці токсинами. Значення слова «токсин» походить від грецького «toxikos», що спочатку означало отрута, в який умочували стріли. Токсини - це отрута, з яким людству довелося навчитися справлятися.

Є багато шляхів, за якими токсини потрапляють в організм людини.

Розвантаження організму після Нового року

Для нас дівчат, розвантажувальні дні, на мій погляд, дуже корисна річ. По перше іноді можна побалувати себе чимось смачненьким, а по друге потім, побалувати свій організм багатьма корисними речовинами, які він вбере все без залишку і віддячить свою господиню.

Час худнути

Кожна жінка мріє про красиве граціозною фігурі. При цьому не хоче відмовлятися від радощів, які приносить їжа. Як залишатися стрункою, не виснажуючи своє життя дієтами і стриманістю. Коли настає час худнути?

Як залишатися стрункою, ні в чому собі не відмовляючи

Тема схуднення з ТОПу не виходить ніколи,залишається завжди актуальною і чіпляє за живе. Анарексічние зірки посміхаються з глянцевих сторінок, змушуючи застрявати в горлі скромний шматочок печива.

Як не набрати вагу взимку

Все закономірно: активність взимку знижена, обмін речовин сповільнений, калорійність раціону збільшується. Низка свят теж зниженню ваги не сприяє. Деякі намагаються судорожно втратити пару кіло до Нового року, але в нього і після знову набирають вдвічі. А для того, щоб навесні не скидати, є тільки один шлях - взимку не набрати. Як? Що потрібно, а чого не потрібно робити взимку

Овес - продовжує життя

Широко застосовувався овес у кельтів, скандинавів, був вельми популярним у слов'янських народів, на Тибеті цінувався як рослина, що продовжує життя. Авиценной, Гіппократом, Галеном і іншими цілителями давнини овес використовувався як ліки від різноманітних захворювань.А старовинна традиція шотландців їсти вівсянку на сніданок закріпилася в культурі харчування багатьох народів. До речі, корисними і цілющими властивостями володіють не тільки зерна вівса, а й вся зелена маса, а також вівсяна солома.

Нижня білизна і здоров'я жінки

Гарна нижня білизна - це обов'язковий атрибут справжньої жінки. Чоловік в мереживній білизні смешён і безглуздий, але жінка в витончених трусиках перетворюється на справжню богиню спокуси, звабливу і сліпучу.

Пам'ятаючи про це непорушному законі, кожна дівчина намагається вибрати найбільш жіночну і сексуальний одяг для найінтимніших частин тіла,часто забуваючи про те, що естетика - далеко не головний критерій при виборі жіночої білизни.

Маргаритка - домашній косметолог

Англійська ромашка, Дейзі, стокротки, квітка весни - такі незвичайні імена отримала маргаритка у різних народів. В культурі ця квітка вирощують вже багато століть, проте махрові і крупноцветковие сорти, були виведені лише до середини XIX століття. Маргаритка відноситься до багатолітникам. Цвіте біленькими або рожевими квітками,стебла яких оточені розеткою лопаткових листя. Ця скромна і чарівна представниця сімейства Айстрові вельми популярна і корисна.