Women Territory

Психологія

Недитяче питання

Клімакс (або менопауза) - це другий перехідний вік у житті жінки. Зазвичай він настає в 48-52 роки, коли припиняються менструації, а іноді й дещо раніше. Під час менопаузи, як і в момент статевого дозрівання, в жіночому організмі починається гормональна перебудова.

Для «дорослого» кризи характерне зниження гормонів,які у відповіді не тільки за стан сечостатевої системи, але і всіх інших органів. Саме вони допомагають підтримувати здоров'я серця і судин. Їх нормальний баланс зберігає шкіру еластичною, волосся блискучим, а нігті - міцними.

Етика ділового спілкування

Вихованому і освіченій людині живеться легше. Він знає правила і дотримується їх. За умови, що його оточення ці правила знає і дотримується теж, можна легко досягти взаєморозуміння, налагодити успішні міжособистісні зв'язки - запорука продуктивних ділових відносин і вдалої кар'єри.

Постулати ділового спілкування

1. Пунктуальність

Як позбутися від інтернет-залежності

Виникненню залежностей сприяє науково-технічний прогрес. Винайшли вино - з'явилися алкоголіки, придумали азартні ігри - росте число ігроманів, виробництво комп'ютерів породило комп'ютерну залежність, а винахід Інтернету - залежність від Мережі.

Що ви робите,прокидаючись вранці? Першим ділом підбігаєте до нутбуку чи комп'ютера і починаєте гарячково перевіряти всі поштові ящики. Ні, ви не чекаєте отримання листа від багатого закордонного родича, котрий вирішив подарувати вам новий «Феррарі» і вже отправ його поромом. І взагалі жодних важливих листів не чекаєте.

Боротьба з депресією

У цього захворювання (можна сміливо назвати це «захворюванням», що важко піддається лікуванню і вельми серйозним, часом смертельним) безліч облич. І розуміння часом приходить занадто пізно. Це не кір - коли все тіло в прищах, температура і відразу все ясно. Це не ангіна - коли болить горло і важко ковтати. При депресії болить все. Головне - болить душа. Давайте подивимося, чи можна її «знеболити».

Як боротися з лінню?

Саме через так званої ліні виявляються нездійсненими багато геніальних проекти та глобальні плани. Лень змушує вас брехати, виправдовуючись за незроблену роботу. Лень народжує почуття незадоволеності собою і призводить до нудьги і депресії.Але чому людині властиво (або не властиво) лінуватися? Всі про лінь і способи боротьби з нею читайте тут.

Для початку лінь потрібно розпізнати. Це вона, якщо у себе ви виявляєте деякі з таких ознак.

Що робити, якщо тобі заздрять?

«Біла» заздрість - міф, придуманий злісними заздрісниками, щоб «відбілити» себе. Будь заздрість руйнівна. І, якщо для заздрісників це - психологічна проблема, для тих, кому заздрять, це проблема емоційна. Вона може стати причиною пригніченого або агресивного стану і навіть призвести до депресії.Як захистити себе від заздрісників? Наші поради.

Китайці вважають почуття заздрості хворобою. Так і іменують її - «хвороба червоних очей». У душі заздрісника, коли він заздрить, відбуваються глобальні негативні процеси. Він може бажати того, до кого відчуває заздрість, самого страшного покарання за успіхи, везіння та інші дісталися йому від життя блага.До червоної пелени в очах. Думки матеріальні. Коли тобі бажають зла, з цим необхідно боротися.

Як пережити кризу середнього віку?

Час кризи середнього віку у кожного індивідуально. Приблизно, доводиться він на вік від 35 і до 55 років. Іноді він «підкрадається» непомітно. Іноді налітає, як ураган. Уникнути кризи неможливо. Віддалити - можна, мабуть, але потім все одно він настане. Пережити - це повинен вміти кожен. Способи подолання кризи середнього віку є.

Чому криза?

Навіть самі дивні «збіги» - всього лише наслідки яких причин.

Життя в павутині маній

Маній - безліч. Всі ви, мабуть, знаєте про клептоманії (пристрасть до крадіжок), графоманію (пристрасті до писання), піроманії (потяг до скоєння підпалів). Але людей, які страждають подібними девіаціями не так багато. А ось шопоголіків, ігроманів, пристрасних шанувальників серіалів - вистачає. Шукати людину без психічних, інтелектуальних і духовних відхилень така ж утопія, як створювати всебічно і гармонійно розвинену особистість. Причому, в силу особливої організації, жінки схильні маніям більше чоловіків. Походи по розпродажах, «сидіння» на дієті і лежання перед телевізором - все це, за певних умов здатне перетворитися на манію. Загляньте в себе. Яка у вас манія? Ніякої? Це помилка. Придивившись уважно, ви без праці виявите свою манію в нижчеподаному списку.

Як побороти сором'язливість?

Сором'язливість! Вона не дає жити повноцінним насиченим життям, змушує плентатися в хвості і триматися в тіні. Вона заважає побудові кар'єри і особистого щастя. Чи можна з нею впоратися? Чи можна перестати бути сором'язливим? Психологи стверджують, що так. Якщо ви сором'язливі і всерйоз вирішили позбутися цієї проблеми, ознайомтеся з їх рекомендаціями.

Зживає дитячі комплекси

Як стати впевненою в собі?

Сумніви в собі періодично виникають у всіх. Періоди невпевненості у своїй здатності протистояти цьому жорстокому світу бувають у кожного. Але якщо ви постійно відчуваєте невпевненість - пора мінятися. Як стати впевненою в собі? Сім правил і один тлумачний рада.


Правило 1. Дізнайтеся собі ціну

Ви замислювалися коли-небудь, чого насправді ви стоїте? Наскільки ви «важлива персона». Не сильно важлива - у власному уявленні? Досить імовірно, ви частенько думаєте про себе якось так: «Та хто я така?» «Та кому я потрібна?»