Women Territory

Медикаменти

Дюфастон і Клостилбегит - препарати для лікування безпліддя

У випадках, коли основним фактором, що перешкоджає природного зачаття, є порушення гормонального фону, на допомогу жінкам репродуктивного віку приходять лікарські засоби Дюфастон і Клостилбегит. Завдяки їм у житті багатьох пацієнток відбувся щасливий період в очікуванні Чуда, а потім - і само материнство.Про це свідчать не тільки теплі слова подяки у відгуках. Медики, котрі застосовували в своїй практиці зазначені препарати, також впевнено заявляють про їх високої ефективності.

Що обов'язково повинно бути у домашній аптечці?

Навіть якщо ви володієте богатирським здоров'ям, без аптечки будинку не обійтися. Адже ніхто не застрахований від побутових травм: порізів і опіків, наприклад. У цей момент бинт, вата і йод будуть дуже до речі.

Де зберігати?

У першу чергу, подумайте, де будете зберігати ліки. Це має бути темне місце (більшість коштів вимагає саме таких умов зберігання) поза зоною досяжності дітей. Виберіть відповідну за розміром коробку - це і буде ваша аптечка. Зверніть увагу, що не варто ховати її в шафі, інакше ваш гардероб просочиться стійким запахом ліків. Також не залишайте аптечку в шафках з продуктами. Деякі мазі рекомендується тримати в холоді. Виділіть для них окрему поличку на дверцятах бажано з кришкою.

Як відновити здоров'я після антибіотиків?

Безумовно, зараз кожен розуміє, що таке антибіотики. Антибіотиками називають препарати, які досить швидко починають «працювати» в організмі і допомагають побороти хворобу. Зараз вдаються до такої «швидкої допомоги» особливо часто і нерідко в тих ситуаціях, коли без неї просто не можна обійтися. Неправильно вживання цієї групи лікарських засобів викликає яскраво виражену мутацію хвороботворних бактерій: вони змінюють свою природу, адаптуються до сформованим умовам і починають жити за рахунок цих же самих антибіотиків. Так з часом ефективність вживання препаратів знижується.

Трихопол: опис, інструкція із застосування, показання до застосування

Трихопол - препарат, що володіє широким спектром дії, що обумовлює можливість його застосування його при самих різних видах захворювань. Хоча спочатку трихопол був препаратом, який призначали тільки при трихомоніазі. Вважайте цю статтю своєрідною інструкцією щодо застосування даного препарату.

Імбир: корисні властивості, протипоказання, рецепти

Імбир - унікальна рослина, що володіє безліччю дивовижних властивостей. У Китаї його жували, щоб позбутися від морської хвороби, а в Давній Греції з його допомогою справлялися з наслідками бенкетів. У наші дні імбир, а точніше корінь імбиру використовується переважно як прянощі, іноді в чистому вигляді.

Розглянемо докладніше, у чому ж унікальність імбиру.