Women Territory

Лікування захворювань

Визначаємо хвороба по руках

У далекі часи, коли сучасні методи медицини були недоступні, місцеві знахарі визначали стан здоров'я людини по очах або рукам. Зазвичай, всі поставлені діагнози виявлялися правдою. Кисті рук, наприклад, справді, можуть багато розповісти. Вони є путівником для доктора, вказують потрібний напрямок. Руки також відкривають книгу про характер і пристрастях людини.

Для того, щоб виявити недугу, читаючи по руках, варто звернути увагу їх колір і температуру. Про проблеми з печінкою говорять долоні яскравого червоного або жовтого відтінку.

Ефект «метелика»

Ви стали дратівливою, плаксивою, нервової, погано спите, значно схудли, хоча на апетит вроде не скаржитеся. Або поправилися, хоча є, начебто, не хочеться. Це накопичена втома і починається депресія - робите висновок ви. Однак заспокійливі і навіть морський відпочинок позбавляють від подібних тривожних симптомів лише на час.А потім проблема повертається. Пора всерйоз задуматися: а раптом розхитані нерви - це не нерви зовсім? Це може бути непорядок в роботі щитовидної залози.

Неприємний запах з рота: причини і способи лікування

Носоглотка і ротова порожнина у людини влаштована так, що оцінити свіжість власного дихання - завдання для нього неможлива. Здогадатися можна по реакції оточення. Або, титанічним зусиллям видихнувши із себе все повітря в докладені до рота «ковшиком» долоньки, тут же піднести їх до носа. Так, неприємно. Будемо шукати причини і лікувати.

Причини

Запах з рота багатоликий. Він може мати кілька причин. І він може мати декілька станів. Бути явищем тимчасовим, або постійним.

Як позбутися хропіння?

Насправді храп не менш небезпечний тому, хто на нього страждає. Він виникає через ослаблення гортанних м'язів. А при ослаблених м'язах є небезпека того, що язичок закупорить повітряний прохід, і хропе попросту задихнеться. Ось чому хропіння потрібно лікувати.

З цим діагнозом люди до лікаря не поспішають. Якось храп не вважається серйозною хворобою. Але для тих, хто все ж вирішив з хропінням покінчити, існує кілька методів - попроще і поскладніше.

Частина 2. Косметичне застосування ведмежу жиру

Красуня всіх часів Клеопатра - цариця Стародавнього Єгипту - свою шкіру змушувала блищати і блищати, користуючись маззю на ведмежому жирі. У Древній Греції дами лікували їм волосся, заодно і ароматизуючи. Просочували шматочки жиру екстрактом жасмину або мускусу і, як натурального парфуму, поміщали в свої зачіски. Жир розплавлявся на сонці,вбирався волосся, виділяючи при цьому чудовий аромат.

Сьогодні «ведмежа косметика» використовується набагато ширше. Чи не основі жиру роблять маски, які омолоджують шкіру і унічтодают без сліду зморшки.

Як позбутися від жировик на обличчі?

У медицині жировики називають міліуми або підшкірними камедонами. В народі - «просянки», бо розміром вони з просяне зерно і кольором біло-жовтуваті. Причиною їх появи стає закупорка каналів сальних залоз. Невиводимість жир склеюється, нашаровується, розростається, твердне. Утворюється тверде «зернятко»,видавити яке звичайним способом не вдається.

Крупного розміру застарілі «просянки», особливо на тонких ділянках шкіри (під оком, на столітті) вимагають уваги фахівців-косметологів. В косметологічному салоні запропонують найбезпечніші та інноваційні способи.

Засоби для швидкого росту нігтів

Чому нігті ростуть повільно? Бо нігтьової пластини не вистачає живлення. Але, навіть якщо вони ростуть швидко і все одно залишаються тонкими і шару, толку від такого росту небагато. Гарним манікюром хизуватися не доведеться. Для того щоб відростити довге і здорові нігті, міцні до будь-яких впливів, потрібно дотримати кілька правил. Спочатку необхідно з'ясувати, чому у вас неважливі нігті.

Причин може бути енну кількість.

Чистка організму від шлаків

Власне, чому ми повинні очищати організм штучно, якщо все в ньому взаємопов'язано і здатність саморегуляції закладена природою? У стародавні часи ніхто нічого не очищав і нічого. Але не забуваєте про умови древніх часів, які ніяк не можна порівнювати з умовами нинішніми.Екологія і «неприродна» їжа «дарують» нам така кількість шлаків з токсинами, що ні про яку саморегуляції мова вже йти не може. Тому - допомагаємо йому очиститися.

Біль в горлі: причини, лікування, народні засоби

Біль в горлі пов'язана безпосереднім чином з якою-небудь «повітряно-крапельної» інфекцією. Ці підступні інфекції вірусні, як відомо, переміщаються по повітрю вельми вільно, і цілком можуть «залетіти» в наш рот. навіть якщо безпосередньо ротом ми ні з ким не контактуємо. Заразитися можна навіть від самого дружелюбного рукостискання,якщо не вимити руки і після помацати свій рот або ніс.

Чому і звідки?

Біль у горлі виникає не з одного-єдиного джерела. І вона не причина, а наслідок.

Причини появи «мішків» під очима

Найчастіше «мішки» - дія захворювання. У здорових людей вони утворюються набагато рідше. Хіба що, якщо ви регулярний і дуже неправильний спосіб життя ведете. І лікування цих неприємних утворень, які зводять нанівець всі наші косметичні хитрощі, безпосередньо залежить від діагнозу.Що взагалі таке - «мішки» під очима? Це набряк шкірних і підшкірних тканин. Ще один варіант - вікове зниження пружності шкіри е її провисання. Якщо «мішки» не є наслідком захворювання, причиною їх появи може бути один або декілька наступних пунктів.