Women Territory

Йога

Йога: техніка правильного дихання

Вивчення техніки правильного дихання, безумовно, треба почати з йоги, так як саме вона дала початок сучасним дихальним вправам.

Наука про дихання індійських йогів з моменту появи доводила, що людина здатна на більше, ніж він сам припускає. За допомогою пранаям (методів контролю дихання) стародавні йоги розкривали резерви розумових, фізичних і духовних сил. І саме тому досі керування диханням привертає таку велику увагу. Ну кому не хочеться відкрити в собі нові, до цього невідомі, сили?

Йога для початківців: вправи

Більшість людей перебувають у пошуку внутрішньої гармонії і спокою, звільнення від стресу, покращення свого фізичного здоров'я. Багато в своєму прагненні до досягнення всіх цих бажань приходять до йоги. До того, як відбулося знайомство з цим стародавнім вченням, багато людей приймали його за простий набір фізичних вправ. Але насправді, йога - це не фітнес, не акробатика, а глибинна система самопізнання. Якщо ви вже зацікавилися цим вченням, то ця стаття буде дуже корисна для вас, в ній ми розповімо про йогу для початківців.

Йога для вагітних: хатха-йога

Очікування маляти - це приємне і хвилююче час. Вже з перших днів еременності організм жінки повністю перебудовується і готується до виношування дитини. У цей час вагітній жінці потрібна певна рухова активність, адже так важливо тримати себе у формі. Йога для вагітних - це комплекс вправ, розроблений спеціально для жінок в «цікавому» положенні. Ті, хто займався йогою ще до вагітності, в основному, продовжують заняття. Але нерідко трапляється так, що йогу жінка відкриває для себе тільки під час вагітності. Заняття приносять користь не тільки майбутній мамі, але і нового життя, яка зародилася всередині неї.

Йога: фітнес, пілатес, для схуднення

У боротьбі за красу і здоров'я жінки готові піти на багато експерименти і піддати себе різним випробуванням. Але, на жаль, не завжди досягають результату, а ще частіше просто псують своє здоров'я. У цій статті ми пропонуємо вам познайомитися з популярними видами тренувань, які не тільки не зіпсують вашого здоров'я, а навпаки, покращать його. Отже, об'єктом нашої уваги і вивчення сьогодні стають: фітнес-йога, йога-пілатес і йога для схуднення.

Йога: філософія, школи, особливості

Багато хто з нас не мають чіткого уявлення про йогу. Пропагувати за допомогою фільмів образ йога - старця, що володіє здатністю без найменших вагань ступати на бите скло або лежати на цвяхах, давно увійшов у нашу свідомість. Але він є лише стереотипом і не розкриває повною суті йоги. Йога - це не просто набір фізичний вправ для підтримки форми. Йога - це стиль життя і спосіб мислення. Він не так простий для розуміння, але ми постараємося максимально розширити ваше уявлення про йогу - про її філософії, школах, особливостях.