Women Territory

Фітнес

Відмінних тренувань!

Спорт на свіжому повітрі не тільки корисний для здоров'я, але й приємний. Запах дерев, спів птахів і світле чисте небо - відмінний стимулятор для підтримки свого тіла в тонусі.

Кілька найбільш популярних вправ для вуличних тренувань -

Вправи для виправлення постави

Встаньте рівно, випряміть спинку, притисніть лопаточки і п'яточки до стіни і ось так, королевою, підійдіть до дзеркала. Краса? Уявіть тепер, що так постійно. А як ви ходите? Вдивіться як-небудь у вітрину. А наскільки важлива постава для здоров'я всього організму - знаєте? Прямий хребет - основа гармонійного здорового тіла. Коригуємо візуальний образ і формуємо здоровий організм, покращуючи поставу.

Нам потрібен прямий хребет від:

Як зменшити ікри ніг? Вправи та поради

Коли стегна занадто широкі, з ними все зрозуміло - це зайвий жир, який необхідно прибрати. Коли великі (не хочеться використовувати слово «товсті», але, власне, так воно і є) ікри ніг, це означає ... Що? Невже теж жир? Давайте розбиратися.

Перед тим, як почати зменшувати ікри ніг, необхідно визначитися,чому у вас виникла ця проблема. Перша - надмірна вага. Звідси - збільшений обсяг і масивний вигляд литок. Друга - неправильне схуднення, в поєднанні з неправильними ж вправами. Тобто, ви худнули-худнули, з сил вибивалися, фізкультурою займалися цілодобово. І в підсумку накачали собі ікри. Перекачані ікри виглядають вельми мускулисто, Але, на жаль, занадто об'ємно. Не схоже на тонкі стрункі ніжки. У різних випадках способи зменшення литок - різні.

Вправи для схуднення ніг

Найчастіше дівчата, які мріють зменшити об'єм стегон, починають виконувати будь-які вправи, де хоч якось задіяні м'язи ніг, налягаючи на махи, присідання і випади. Однак така нерозбірливість може призвести до небажаного ефекту - збільшення м'язового об'єму. Тому головним правилом для тих, хто хоче мати стрункі ноги - поєднувати силове навантаження з кардіотренування. Такий підхід допоможе підвищити ефективність фітнес-тренувань у декілька разів.

Комплекс вправ від целюліту

Відомо, що целюліт найчастіше з'являється в місцях, де м'язи в'ялі і нетреновані. Тому важливо підібрати такі навантаження, які підвищать їх тонус за рахунок зменшення жирових тканин. Для початку дамо декілька загальних порад, які допоможуть виробити стратегію занять.

Вправи для ніг, стегон і сідниць

Про струнких ногах і підтягнутих сідницях мріє кожна дівчина. Однак від природи саме ці частини жіночого тіла схильні до накопичення жирових відкладень, позбутися яких, часом, буває вкрай складно. Багато жінок, схуднувши на пристойне число кілограм, все одно зазначають, що ненависне «галіфе» не зникає і, як і раніше псує фігуру. У цьому випадку досягти ідеальних форм можна тільки за допомогою інтенсивного фізичного навантаження.

Як підвищити ефективність фітнес-тренувань

Тренувальна програма повинна бути побудована на 4-х основних принципах. Знаючи і грамотно застосовуючи їх у тренувальній програмі, ви обов'язково досягнете високих результатів!

Вправи для м'язів черевного преса: правила виконання, відео

Зайві сантиметри на талії бентежать багатьох представниць прекрасної статі і, щоб хоч як-небудь від них позбавитися більшість дівчат мучать себе дієтами. Однак, напевно, не секрет, що надовго позбутися зайвих сантиметрів дуже складно без фізичних тренувань. Зокрема, саме накочений черевний прес надає стрункість талії і наділяє фігуру красивими обрисами.

Комплекс тренувань, представлений нижче, містить найбільш ефективні вправи для м'язів черевного преса. Виконуючи його регулярно, ви зможете наблизитися до мрії багатьох жінок - плоского і натренованому животу.

Найефективніші вправи для преса: поради, картинки, відео уроки

Плоский живіт - це завжди красиво і сексуально. Однак, не всі здатні похвалитися красивим накоченим пресом. Крім того, широка пропаганда стрункого тіла ведеться з екранів телевізорів, рекламних стендів, світових подіумів. У зв'язку з цим, напевно, у багатьох дівчат виникає бажання накачати прес, і зробити це якомога швидше.

Для того, щоб зробити живіт плоским і підтягнутим, можна скористатися рядом вправ для преса для жінок. Їх можна виконувати як вдома, так і в тренажерному залі.

Вправи для зміцнення м'язів спини: відео та рекомендації

Згорблена постава, опущені плечі навряд чи роблять привабливою жінку. Однак у сучасному світі все більше представниць прекрасної статі стикається з такою проблемою. Це пов'язано і з сидячою роботою, і з деякими хворобами. Однак у будь-якому випадку, м'язи спини можна, і навіть потрібно, зміцнювати.

Нижче представлений комплекс вправ для зміцнення спини допоможе запобігти появі у вас таких хвороб як сколіоз, радикуліт. А також зрадить вам граціозність і впевненість при ході.