Women Territory

Основи дієтології

Три способи їсти менше

Осмислена їжа - легкий спосіб скоротити калорії і стати ближче до своєї мети зробити талію тоншою. Краща частина в тому, що зовсім не обов'язково позбавляти себе задоволення від процесу прийому їжі. Осмислена їжа не дієта. Це поведінкові підказки, які змінюють процес їжі, а не саму їжу. Ось кілька легких способів почати їсти уважно і побачити результати в дзеркалі.

Погладшала? Ні! Психологія переможниці

Чи такий страшний чорт, як його малюють? Наскільки небезпечно розслабитися після успішної дієти? На думку дієтологів саме ця проблема є найбільш актуальною для тих, хто переніс всі тяготи затяжного контролю над калоріями, видимо схуд, а потім спочив на лаврах. Суть проблеми полягає в тому,що втратила пильність жінка розслабляється і за досить короткий термін набирає «свіженькі», зайві 1-5 кг.

Дієтичні продукти для ефективного схуднення

Багато дівчат звикли вважати, що домогтися ідеальної фігури можна тільки за допомогою строгих дієт. Виявляється, скинути зайві кілограми можна виключно завдяки правильному харчуванню.

Правильне і збалансоване харчування - не тільки запорука міцного здоров'я, але і важлива основа ефективного схуднення. Різні низькокалорійні дієти не насичують організм всіма необхідними вітамінами і мінералами.

Ретельно жуємо і худнемо

Мабуть, жодне із захворювань не лікується самостійно з таким розмахом, як ожиріння. Чомусь вважається, що достатньо сісти на дієту, як проблема буде вирішена. Можливо, тому, що і лікарі застосовують дієту.

Але дієта дієті ворожнечу, до того ж худнути під лікарським наглядом у спеціально створених умовах клініки простіше, ніж удома, де заповітний холодильник зовсім поруч.

Топ-10 смачних і корисних сніданків

Більшість тих, кому потрібно рано вставати на роботу, роблять це з небажанням. Зайві хвилини сну насилу відвойовуються у будильника. Де вже тут до повноцінного прийому їжі? У кращому випадку - чашка кави, щоб прокинутися, і - бігом на роботу. Часто без сніданку залишаються і ті, хто худне. Хоча вони домагаються зворотного результату: те, що ви не з'їли вранці, ви зжерти вечером.Організм своє все одно візьме. А щільний сніданок, навпаки, допоможе контролювати почуття голоду протягом дня. До того ж, з'їдене в першій половині дня не залишиться на ваших стегнах, а перетворюється на енергію. Однак, це не означає, що ледь прокинувшись, ви повинні наминати булочки, бутерброди з ковбасою або гамбургери. Виберіть за вашим смаком корисні та поживні страви.

Розвантажувальний день на воді: суть, плюси і мінуси

Всього один день пити воду. Порівнюючи з будь-якою дієтою - дрібниця. Цілий день пити одну тільки воду - голодування, нехай короткий, одноденне. Значить, у організму - стрес. А стрес - будь-якій дієті перешкода. При стресі організм впадає в «ступор». І не рухається нікуди, отже, не худне. Як же можна худнути і розвантажуватися на воді? Правильно!

Тези

Користь і шкода козячого молока

Третина населення планети страждає сьогодні різними формами алергії. Їм не можна вживати в їжу молоко. Коров'яче. Козине ж молоко гипоаллергенно. Це перший важливий фактор на користь даного продукту. Другий - вчені стверджують - люди, які з дитинства п'ють козяче молоко, стають довгожителями. Якщо згадати про поважного віку Чабанах-Горянах, це твердження стає не позбавленим підстав.

Користь козячого молока

Поради по правильному харчуванню від Майкла Півлана

У наші дні таке природне заняття людини, як харчування стало надзвичайно складним. Багато з людей не мають орієнтирів у світі їжі, часто покладаючись на думки фахівців, повідомлення в пресі, книги. Однак, незважаючи на те, що все-таки є якийсь багаж знань з дієтології, як і раніше не ясно, як організувати правильне харчування.

Порада № 1 - віддати перевагу натуральним продуктам

Зробіть вибір на користь їжі рослинного і тваринного походження і відмовтеся від продуктів харчування, які були створені людьми. При купівлі будь-якої продукції обов'язково звертайте увагу на її склад.

Каші на молоці - смачно і корисно

Різноманіття української кухні охоплює велику кількість страв, але самим традиційним вважається каша - страва, яке відрізняється не тільки прекрасними смаковими якостями, але і є досить корисною їжею. Багато народні прислів'я про кашу свідчать, про те, що ще в давні часи цю їжу вважали вельми корисною. Кашами харчувалися як простолюдини, так і аристократи вищих станів, оскільки крім енергетичної цінності, каша володіє цілим комплексом корисних вітамінів і мінералів.

Збалансоване харчування для схуднення

Збалансована дієта для схуднення має досить суворе меню, однак не виключає жири. Таке харчування є секретом здорової стрункості і грунтується на принципах: