Women Territory

Низькокалорійні дієти

Низьковуглеводна дієта: меню, рецепти

Сама назва дієти «низкоуглеводная» пояснює її суть - зниження рівня споживання вуглеводів. Навіщо? Вуглеводомісткі продукти «винні» в освіті наших жирових відкладень менше жирів. Вуглеводи дають енергію. І ми її активно споживаємо, не торкаючись до наших жировим запасам. Дієта з мінімальною кількістю вуглеводів покликана змусити організм черпати необхідну йому енергію з «вікових» жирових відкладень, зменшуючи тим самим їх запас.

Сирна дієта для схуднення

Про користь сиру знає старий і молодий. Про довговічність гірських жителів, що харчуються сиром, написано чимало. Спеціально для зручності поїдання цього продукту придумано фондю і маса інших способів приготування вишуканих страв. Сир - джерело вітамінів, амінокислот, білка - захищає від застуди, покращує зір, травлення і обмін речовин. Єдине, чого в ньому немає - вуглеводів. Тому сирна дієта - не проста і не легка.

Дієта ангела: меню, плюси, мінуси

Розрахована «ангельська» дієта, як вже було сказано, на 13 днів. Вона не просто видаляє кілограми, але нормалізує обмінні процеси. Це пристойна гарантія неповернення ваги. Рекомендована дієтологами тим, хто не особливо любить снідати і воліє щільно вечеряти. А ще - любителям м'яса. Кілограми йдуть досить інтенсивно в перші сім днів. Решта часу - закріплення результатів.

Плюси

Рибна дієта для схуднення

Вживання в дієті морських продуктів, крім «похудательной ефекту», дозволить попередити проблеми з серцем, зміцнить імунітет, посприяє насиченню організму фосфором і кальцієм, знизить холестерин, загалом - подарує здоров'я, продовжить молодість. Рибних дієт - безліч. Ми розглянемо класичний варіант, який, до речі, вважають за краще багато голлівудських зірок.

Меню на три дні

Спочатку меню на три дні. З нього радять починати дієтологи, щоб оцінити, наскільки саме вам підходить даний вид схуднення.

Дієта доктора Аткінса: фази, меню, відгуки

Серед прихильників дієти для схуднення Аткінса можна відзначити таких голлівудських зірок як: Рене Зельвегер, Бена Афлека і Дженіфер Еністон.

Але, у всіх нас організм може по-різному реагувати на той або інший раціон. Тому перед тим, як ви почнете відчувати даний метод на собі, потрудіться порадитися про це з лікарем.

Низькокалорійна дієта: меню, відгуки, результати

Низькокалорійна дієта для схуднення переслідує мету впливати на обмін речовин, щоб усунути надлишкові відкладення жиру. Назва дієти говорить саме за себе: щоб схуднути, необхідно скоротити кількість споживаних калорій.

Лієпайська дієта доктора Хазана: меню, відгуки

Лієпайська дієта - це метод схуднення, який розрахований на 3 місяці. Лієпайська дієта хороша тим, що разом з втратою ваги, у людини формується звичка подібної схеми живлення.

Безвуглеводна дієта для схуднення: меню, відгуки, результати

Безвуглеводна дієта для схуднення є практичним виконанням давньої мрії худнути, при цьому нічого не роблячи і не відмовляючи собі в улюбленій ковбасі. Суть дієти в контролі не над білками і жирами, а саме над вуглеводами. Завдяки цьому досягається дивний ефект - раз вуглеводів, як головних постачальників енергії стає менше, то організм починає діставати цю енергію іншим способом: переробкою жиру! Завдяки цьому вже через якісь два тижні ви зможете помахати ручкою цілим 10 кілограмам зайвої ваги.

Кремлівська дієта

Ця дієта чудова тим, що чим більше ви важите, тим більша кількість зайвої ваги ви скидаєте. За тиждень ви можете схуднути на 6 кілограм, а всього місяця за два-три ви втрачаєте до тринадцяти-чотирнадцяти кілограм.

Кремлівська дієта на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших дієт в принципі. Вважається, що вона була розроблена в рамках раціону американських військових. Кремлівській вона стала, коли московські власті стали застосовувати цю дієту на практиці і активно впроваджувати її в круги міських чиновників.

Проста дієта для кожної жінки

Головні правила

Основою простий дієти є невживання в їжу висококалорійних продуктів, а також заборона на вживання їжі після 19 годин. Ви запитаєте: тільки й усього? Так, все дуже просто. Всі найдієвіші дієти дуже прості. Та ми й самі все давно вже знаємо: не їсти шкідливих для організму продуктів, не переїдати, більше рухатися. Найпростіша формула найпростішою дієти. Результат вже буде видно, якщо ми відмовимося від їжі після 19 годин. За тиждень ви втратите до 3-5 кг, залежно від вашого індивідуального обміну речовин.