Women Territory

Маложирні дієти

Супова дієта для схуднення «диво суп»: меню, рецепт, принципи

Почнемо з моральної підготовки: налаштуйтеся, що під час суповий дієти для схуднення «диво-суп» потрібно відмовитися від алкогольних напоїв, інакше процес звільнення організму від жиру може бути порушений. Вживати алкоголь дозволяється тільки через добу після того, як ваша дієта закінчена. Те ж саме стосується і газованих напоїв, а так само смаженої їжі.

Середземноморська дієта для схуднення

Середземноморська кухня є однією з найбільш впізнаваних і самобутніх. Саме тому сестри Кейс розробили середземноморську дієту для схуднення. Раціон цієї дієти зможе допомогти вам в схудненні і в зниженні рівня холестерину, а так само в підтриманні серця і судин.

Дієта Мішеля Монтіньяка: фази, меню, відгуки

Дієта для схуднення по Монтіньяку - це не зовсім дієта в звичайному розумінні слова, коли ви обмежуєте себе в їжі на пару тижнів. Харчуватися по методу Монтіньяка можна все життя, обмежуючи себе лише в «поганих» вуглеводів (цукру) і поганих жирах (ліпідах).

Дієта Кіма Протасова

Кім Протасов, ізраїльський дієтолог, майже десять років тому запропонував на суд громадськості свою дієту, призначену для зниження ваги. Вся принадність цієї дієти полягає в тому, що вона дуже легко переноситься. Без постійно мучить відчуття голоду, апатії та депресії, запаморочень та інших страждань.

Дієта номер 5

У медичній практиці передбачені 15 варіантів різних дієт, які тісно пов'язані з різними типами захворювань. На їх основі лікар-дієтолог підбирає індивідуальні дієти.

Якщо у вас є хронічний гепатит, холецистит, жовчнокам'яна хвороба, хронічний панкреатит, рекомендовано харчуватися відповідно дієті № 5.

Дієта Маггі

Дієта Маггі: ефективне схуднення за 4 тижні

У пошуках ефективної дієти нерідко доводиться випробувати не один варіант. При цьому багато програми схуднення змушують істотно обмежувати себе в їжі, і при цьому довгоочікуваний результат виявляється набагато скромніше очікуваного. За допомогою дієти Маггі Ви втрачаєте непотрібні кілограми, не катуючи себе голодом.

Холестеринова дієта

Всі ми коли-небудь чули про підвищений рівень холестерину і заочно знали, що холестерин це погано, і що треба щось з цим робити. Насправді все не так однозначно і не слід саме поняття «холестерин» відносити до категорії «шкідливого».

Супова дієта для схуднення

Існує безліч теорій появи супу. Згідно з однією з них, це блюдо з'явилося відразу після того, як людина навчилася використовувати вогонь, застосовуючи як судин для його приготування шкури тварин, підвішених специфічним чином над багаттям. В ті часи суп був дуже густим і швидко псувався. А за часів Римської імперії вже використали звичні для нас спеції, такі як коріандр, цибулю, фенхель, петрушку і багато інших.