Women Territory

Короткострокові дієти

Винна дієта для схуднення

Оригінальне рішення, особливо в свята, коли традиційно за столом в їжі себе обмежити можна, а от від алкоголю відмовлятися з нашим менталітетом не прийнято. Ну, як чи не випити за здоров'я іменинника! А тут, будь ласка. Цілий келих вина можна спустошити. І всіх наслідків застілля, у вигляді двох сантиметрів на боках і парочки кілограмів на вагах, уникнути.

Весняна дієта для схуднення

Весняні дієти не довготривалі. Вони дозволяють скинути пару кілограм за кілька днів. А це дуже важливо, тому що з приходом весни ми нерідко виявляємо, що не можемо влізти в свої улюблені джинси. А для того, щоб купити нові, не завжди вистачає коштів. Саме тому набагато простіше і корисніше зайнятися своїм тілом, чим зміною гардероба.

Швидка дієта

Бувають випадки, коли схуднути потрібно в максимально короткі терміни. У цьому зможуть допомогти швидкі дієти. Але варто враховувати, що швидкість цих дієт впливає на їх якість: скинуті кілограми можуть бути набрані незабаром. Нижче кілька прикладів подібних дієт.

Молокочайная дієта (дієта молокочай)

У кожної людини існують свої асоціації, пов'язані з яким-небудь певним словом. До прикладу, молоко - це здоров'я, білий колір і природа; чай - це самота, розуміння, затишок і аромат. Ці асоціації не є випадковими, історії цих напоїв налічують тисячоліття. Вивченням їх цілющих властивостей і способів приготування різні народи займаються вже дуже давно, так як ці напої займають важливе місце в їх історії і культурі.