Women Territory

Здоров'я

Визначаємо хвороба по руках

У далекі часи, коли сучасні методи медицини були недоступні, місцеві знахарі визначали стан здоров'я людини по очах або рукам. Зазвичай, всі поставлені діагнози виявлялися правдою. Кисті рук, наприклад, справді, можуть багато розповісти. Вони є путівником для доктора, вказують потрібний напрямок. Руки також відкривають книгу про характер і пристрастях людини.

Для того, щоб виявити недугу, читаючи по руках, варто звернути увагу їх колір і температуру. Про проблеми з печінкою говорять долоні яскравого червоного або жовтого відтінку.

Недитяче питання

Клімакс (або менопауза) - це другий перехідний вік у житті жінки. Зазвичай він настає в 48-52 роки, коли припиняються менструації, а іноді й дещо раніше. Під час менопаузи, як і в момент статевого дозрівання, в жіночому організмі починається гормональна перебудова.

Для «дорослого» кризи характерне зниження гормонів,які у відповіді не тільки за стан сечостатевої системи, але і всіх інших органів. Саме вони допомагають підтримувати здоров'я серця і судин. Їх нормальний баланс зберігає шкіру еластичною, волосся блискучим, а нігті - міцними.

Заняття аквааеробікою

Так як зараз літо і багато хто з нас планують поїздки на море, раджу зайнятися аквааеробікою - корисне і приємне спортивне проведення часу.

Комплекс простих і важливих вправ:

П'ять міфів про печінку

1. Слабоалкогольні напої безпечні для печінки

Вважається, що печінка вбиває міцний алкоголь у великих дозах, а ті, хто п'ють помірно, шкоди своєї печінки не завдають. Помірна кількість неміцного алкоголю, мовляв, всьому організму в цілому, навпаки, тільки на користь. Це не зовсім так.Ключовий показник в цьому питанні - обсяг спожитого алкоголю в перерахунку на чистий спирт.

Бережи печінку змолоду! Вікові зміни печінки

Печінка є неймовірно складною «хімічною лабораторією» організму, одночасно відповідає за процеси травлення, кровообігу і обміну речовин. У числі вирішуваних нею завдань одна з головних - фільтрація та знешкодження токсичних речовин (отрут, токсинів, алергенів). Як це не здається дивним в сьогоднішньому прогресивному світі,але людина постійно перебуває під загрозою впливу на нього отруйних речовин. Перш за все, токсичні речовини надходять в наш організм із зовнішнього середовища. І мова не йде про якусь диверсії або грубому порушенні техніки безпеки в зоні підвищеного ризику.

Детоксикація. Ключ до успіху

Кожен день, кожну хвилину, кожну секунду наш організм піддається безперебійної атаці токсинами. Значення слова «токсин» походить від грецького «toxikos», що спочатку означало отрута, в який умочували стріли. Токсини - це отрута, з яким людству довелося навчитися справлятися.

Є багато шляхів, за якими токсини потрапляють в організм людини.

Відмінних тренувань!

Спорт на свіжому повітрі не тільки корисний для здоров'я, але й приємний. Запах дерев, спів птахів і світле чисте небо - відмінний стимулятор для підтримки свого тіла в тонусі.

Кілька найбільш популярних вправ для вуличних тренувань -

Розвантаження організму після Нового року

Для нас дівчат, розвантажувальні дні, на мій погляд, дуже корисна річ. По перше іноді можна побалувати себе чимось смачненьким, а по друге потім, побалувати свій організм багатьма корисними речовинами, які він вбере все без залишку і віддячить свою господиню.

Ефект «метелика»

Ви стали дратівливою, плаксивою, нервової, погано спите, значно схудли, хоча на апетит вроде не скаржитеся. Або поправилися, хоча є, начебто, не хочеться. Це накопичена втома і починається депресія - робите висновок ви. Однак заспокійливі і навіть морський відпочинок позбавляють від подібних тривожних симптомів лише на час.А потім проблема повертається. Пора всерйоз задуматися: а раптом розхитані нерви - це не нерви зовсім? Це може бути непорядок в роботі щитовидної залози.

Неприємний запах з рота: причини і способи лікування

Носоглотка і ротова порожнина у людини влаштована так, що оцінити свіжість власного дихання - завдання для нього неможлива. Здогадатися можна по реакції оточення. Або, титанічним зусиллям видихнувши із себе все повітря в докладені до рота «ковшиком» долоньки, тут же піднести їх до носа. Так, неприємно. Будемо шукати причини і лікувати.

Причини

Запах з рота багатоликий. Він може мати кілька причин. І він може мати декілька станів. Бути явищем тимчасовим, або постійним.