Women Territory

Угри у дитини

У даній статті мова піде про те, які процеси найчастіше стають причиною появи вугрів у дітей, а також про те, які методи боротьби існують і що слід робити батькам, щоб убезпечити своє чадо від цієї напасті.

Перш ніж перейти безпосередньо до опису особливостей вугрової висипки, особливо такої проблеми, як вугри у дитини,слід зазначити, що існує вікова класифікація, в залежності від якої, лікарі ставлять конкретний діагноз і призначають відповідне лікування.

 

Угри у новонароджених

Здавалося б, що вугрі виникає у людей старшого віку, однак існує ряд причин, які можуть викликати появу висипу у грудничка.Основною причиною появи вугрів у дитини грудного віку, є колонізація шкірних покривів дріжджоподібними грибами, що відносяться до роду Malassezia (Malassezia sympodialis, Malassezia globosa). Інший вірогідною причиною може бути надлишкове розмноження ліпофільних дріжджів, -це загрожує початком запального процесу з подальшим утворенням мономорфних пустул. Надлишок шкірного сала, як передумова акне у дитини-грудничка, зустрічається набагато рідше.

Найчастіше, у немовля висип може виступати на обличчі (на щоках, на лобі, на підборідді, на століттях). Може іноді розвинутися на волосистої частини голови,але це відбувається рідше.

Вугровий висип у немовляти проходить, в більшості випадків, самостійно, проте іноді може знадобитися кетоконазолосодержащіе крему і мазі.

Дитячі вугри

Дитячі вугри можна також розділити на 2 типу: вугри у немовлят (3-16 місяців) і вугри у дітей раннього віку (1-7 років). Порівняно з новонародженими, вугри у немовлят зустрічаються частіше, а вугри у дитини раннього віку - ще частіше. Це відбувається тому, що з віком в організмі починають відбуватися більш активні обмінні процеси, які супроводжуються виділенням гормонів, особливо андрогенів, які й призводять до утворення акне або вугрової висипки.Ще однією причиною може стати генетична схильність, - в цьому випадку, щоб призначити необхідне лікування, необхідна консультація з кваліфікованими фахівцями з генетичним захворюванням.

Відповіддю на запитання «як позбутися акне» служить те, що згідно з рекомендаціями лікаря, можливе застосування топічних ретиноїдів,місцевих антибіотиків або спеціальних ін'єкцій.

Підліткові вугри

Мало кому не доводилося стикатися з прищами і вуграми в підлітковому віці. Добре, якщо вони швидко проходять, а у випадках, якщо залишаються протягом декількох років, питання «як позбутися вугрів» стає для підлітка самим актуальні.Причиною появи акне в предпубертатний період, в 90% випадків стає статеве дозрівання, яке супроводжується активним виділенням шкірного сала і статевих гормонів, що в сукупності призводить до закупорки пір і наступним висипанням вугрів і прищів.

У більшості випадку, у підлітків вугри з'являються на обличчі, але можливо висипання на спині,грудях, плечах і шиї.

Лікування - комбінована терапія, узгоджена з доктором.

Додати коментар


Захисний код
Оновити