Women Territory

Кімнатні рослини для дитячої кімнати

Багато батьків часто задаються наступним питанням: «які квіти повинні стояти в дитячій кімнаті»? З одного боку рослинність має бути присутня в кімнаті малюка обов'язково, так як очищення повітря і сприятливий мікроклімат повинен бути в будь-якому приміщенні. Особливо, якщо сім'я живе в міській квартирі,де повітря від токсичних вихлопних газів з вулиці просто обов'язково потрібно очищати.

 

Однак не всі родини можуть дозволити собі придбати якісні очисні системи, щоб завжди підтримувати чистоту і необхідну вологість в кімнатах. Вихід є - досить просто вибрати такі кімнатні рослини,які сприятимуть очищенню повітря в приміщеннях.

Визначаємося з вибором

Існує безліч видів кімнатних рослин. Одні - володіють заспокійливим ефектом, інші - очищають повітря, знижують рівень шуму. Найголовнішою умовою вибору рослинності в дитячу кімнату є те, щоб рослини володіли фітонцидні властивості.Такі види рослин активно поглинають бактерії, грибки, шкідливі організми і перешкоджають їх розвитку.

Зниження рівня бактерій в повітрі до 50% починається після 30 хвилин перебування таких кольорів в приміщенні - це науково доведений факт. Серед фітонцидних рослин можна виділити: будь-які види фікусів, каланхое, алое, цитрусові дерева.Всі ці рослини не принесуть шкоди вашому малюкові і якісно будуть очищати повітря. Крім того, вони не вимагає особливого догляду за собою.

Корисні поради

Визначившись з тим, які рослини повинні бути в кімнаті у дитини, слід знати декілька правил, які квіти не повинні знаходитися в приміщенні. До тих пір поки ваше чадо не досягло піврічного віку, в його кімнаті не рекомендується розміщувати взагалі ніякі рослини, це додаткове навантаження на імунітет.

При будь-якому віці дитини різких запахів від квітів не повинно бути. Крім того, рекомендується прибрати рослинність із зони досяжності дитини,адже він дуже цікавий і може спробувати рослину на смак або ж перекинути його на себе.

До забороненим видам рослин для дитячої спальні слід віднести: паслін, діфенбахія і аглаонема, кактуси, плющ, перець, молочай, алоказія. Взагалі дані види не рекомендується тримати в квартирі,так як вся перерахована рослинність може викликати сильні алергічні реакції, а при попаданні на шкіру - сильне роздратування.

Виходячи з усього перерахованого, можна зробити висновок, що вибір рослин для дитячої кімнати дуже різноманітний. І хоча рослини вимагають до себе додаткової уваги та догляду,їх наявність в спальні дитини зробить його життя більш якісною, а здоров'я буде більш міцним! Ну, а в більш дорослому віці після 5-7 років, малюка вже можна починати навчати доглядати за рослинами у своїй кімнаті.

Додати коментар


Захисний код
Оновити