Women Territory

Як підвищити імунітет дитини без ліків?

Як підвищити імунітет дитині? Враховуючи в наш час екологію, міський спосіб життя, часті стреси, неправильне харчування, імунітет дорослих і дітей останнім часом значно знизився. Але, як же підвищити імунітет? Як зміцнити здоров'я дитини без допомоги ліків? У цьому вам допоможуть прості рекомендації:

 

  • Частіше бувайте з дитиною на свіжому повітрі. Бажано прогулюватися у віддалених від загазованості місцях. Неважливо: холод на вулиці або спеку, вітер або тиша. Гуляти з дитиною потрібно в будь-яку погоду. Запам'ятайте: чим більше ви будете проводити часу на вулиці, тим здоровіше він буде.
  • Постійно заповнюйте нестачу вітамінів в організмі дитини, особливо в зимовий та весняний період. Частіше купуйте дитині фрукти, овочі і горіхи, особливо волоські. Морепродукти так само необхідні для здорового харчування. Не зловживайте цукерками, морозивом, чіпсами, сухариками, - все це точно не підніме імунітет. Замість цукерок, побалуйте краще дитину фініками або інжиром, вони солодкі, як цукерки.Чи не кутайте дитини, виходячи з ним на вулицю, особливо, якщо він активно рухається. Запам'ятайте: краще дитині трохи підмерзнути, ніж перегріватися і потіти. Нехай організм звикне не тільки до тепла, а вчиться боротися і з незначним переохолодженням.
  • Ніколи не бороніть ходити дитині по будинку босоніж, навіть якщо підлога не теплий. Якщо ходите ви і не Мерзни, дозвольте і дитині. Завдяки цьому ноги будуть поступово звикати до холоду. Якщо раптом він виявиться в сильний мороз на вулиці, і у нього сильно замерзнуть ноги - він не захворіє. Так само відомо, що на підошві знаходиться велика кількість біологічно активних точок. Стимулюючи їх при ходьбі по нерівностях,активізується хороша робота внутрішніх органів. Якщо є поблизу пісок або галька, відпускайте його бігати на вулиці.
  • Повноцінний сон-запорука здоров'я. Постарайтеся організувати режим неспання і сну. Шлях вночі дитина спить не менш 9:00, вдень - у відповідності з віком. Під час сну краще відкривати вікно,навіть якщо на вулиці прохолодно.
  • Більше рухайтеся. Кожен день грайте з дитиною в рухливі ігри. Не дозволяйте йому сидіти годинами біля комп'ютера або телевізора - це дуже шкідливо для здоров'я.
  • Не зловживайте ліками. Багато ліків здатні знижувати імунітет, наприклад, антибіотики.
  • І звичайно ж,атмосфера в будинку грає не останню роль у становленні імунітету. Їли в сім'ї дитина чує часті сварки і скандали, а дитині не приділяється належної уваги, його не сильно люблять, - дитина стає сумним, мовчазним і замкнутим. Свого роду він відчуває постійний стрес. У таких випадках не варто чекати сильного імунітету,він обов'язково буде часто хворіти. Частіше спілкуйтеся з дитиною, намагайтеся, щоб у нього були присутні тільки позитивні емоції, і все буде добре.

Виконуючи рекомендації, описані вище, ви уникнете частих і затяжних хвороб, а імунітет дитини завжди буде міцним і сильним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити