Women Territory

Зачіски

Бігуді, відео та корисні рекомендації

Справжня жінка прагне бути різною і загадковою, зачаровуючи і інтригуючи своєю красою. А що ще здатне так перетворити зовнішність і створити новий настрій, як модна кучерява зачіска, створена з використанням бигудей? Про це відео про бігудях і докладний опис.

Бездоганні кучері за допомогою бигудейСьогодні отримати бездоганні кучері цілком під силу кожній жінці самостійно без відвідування салону.

Красиві зачіски: історія, модні аксесуари

Перукарське мистецтво - одна з тих професій, яка відома з давніх часів. Волосся є одним з головних багатств людини, а деякі люди вважають волосся своєрідною антеною для зв'язку з космосом. Французи стверджують, що справжня дама повинна мати бездоганну взуття і красиву зачіску. Нова укладка, соковитий колір волосся завжди привертають увагу протилежної статі. А вчені довели, що створення нової зачіски і зміна відтінку волосся впливають не тільки на зовнішні дані, але і на характер, ставлення до навколишнього світу.

Зачіски з начосом (фото)

В умілих руках начісування - чудовий інструмент. Тим більше що сьогодні він - лише елемент: це раніше вся зачіска зводилася до начісування, а тепер функції начісування набагато скромніше - обсяг, стійкість, подовження, ефект. Але важливість їх від цього не змінюється. Адже що важливо в зачісці: обсяг, стійкість ... Головне,вміло використовувати техніку начісування і не нашкодити волоссю.

Модні зачіски осені (фото)

Подивимося, що осінній сезон-2013 приготував нам. Які «сюрпризи» перукарського мистецтва ми можемо відзначити, щоб втілити їх у своїй зачісці нинішньої осені.

Великі локони

Локони різного ступеня «завитими» і величини були і будуть модні завжди. Осінь-2013 «принесе» нам великі локони. Саме вони - найбільш актуальні і модні сьогодні. Завдання перукарів і стилістів - домогтися максимальної невимушеності й природності образу. І великі локони вельми цьому сприяють. Загалом - локони. І чим крупніше, тим краще. І «показані» локони особливо, якщо у вас риси обличчя великі.

Вибираємо модну стрижку (фото)

Модні стрижки неймовірно різноманітні. Вони дивують своїми ідеями навіть перукарів. І дами різного віку охоче втілюють їх, на боячись експериментів з іміджем. Креатив сьогодні переважає над простотою і банальністю Але природність теж залишається в тренді. Подивимося.
У вас коротке волосся

Риси обличчя різко виражені - для вас стрижка градуйовані каре. Виконується ступінчастим зрізанням пасом з остаточного рівню чубчика.

Як додати об'єм волоссю?

Багато жінок з заздрістю дивляться на шикарне волосся красунь з журналів. Звичайно, над укладанням моделі трудилися професіонали, але деякі їхні секрети зараз доступні всім. Головний з них свідчить: застава гарної зачіски - об'єм. Є кілька способів, як його досягти.

Жінок, яким пощастило мати пишну шевелюру від природи, небагато. Іншим доводиться використовувати прийоми та спеціальні засоби для додання обсягу.

Зачіски на волосся середньої довжини

Про довгих і здорових волоссі мріє кожна дівчина, але тільки ті, хто зміг відростити довгу косу, знають, що з нею неймовірно багато клопоту. Гарна зачіска вимагає великих витрат: матеріальних засобів і часу. Потрапити до перукаря порию теж дуже складно. Набагато простіше доглядати за волоссям середньої довжини: можна сміливо міняти колір і форму. Стилісти і перукарі пропонують безліч комбінацій в залежності від того, зібралися Ви на вечірку, роботу, ділову зустріч чи просто провести час з друзями.

Краса волосся: що зараз в моді?

З настанням літа з новою силою почали розквітати модні тренди. І це торкнулося не тільки одягу, взуття та аксесуарів, але і волосся. Як завжди законодавцями моди стають зірки. Дивимося, що у них нового.

Які зачіски ненавидять чоловіки?

Довгі блискуче волосся, на думку чоловіків, це найпривабливіша жіноча зачіска. Однак не кожна з нас може похвалитися розкішною шевелюрою, і багато жінок вважають за краще робити модну стрижку. Як не помилитися у виборі зачіски і залишатися привабливою для чоловіків? Перед Вами топ самих відштовхуючих зачісок, які краще відразу занести в чорний список і ніколи не носити.

Зоряні зачіски 2012

Всесвітньо відомі зірки часто стають якимись диктаторами моди, оскільки модниці cо усього світу намагаються наслідувати їх манері одягатися, носити речі і навіть виглядати. Зачіску також можна віднести до елементу наслідування.