Women Territory

Шопінг кращі ліки від усього!

Я, як і будь-яка дівчина, люблю походи по магазинах. Періодично влаштовую собі таку "процедуру", щоб побалувати не тільки себе і своїх близьких, адже позитивні емоції позитивно складаються на нашому організмі (посміхається). Я дуже люблю дарувати подарунки, процес вибору, момент вручення - це дійсно справжній людський фактор,про який зараз багато хто забуває. А мені здається, потрібно радувати своїх рідних і приємних тобі людей, як можна частіше, якщо є така можливість.

Я дуже люблю сукні, які підкреслюють фігуру, вигідно, не пішла, і обов'язкова умова - комфортне носіння. Велику увагу приділяю якості матеріалу, тканинам, крою ...Це може бути не брендова річ, я частий гість шоу-румів, можу просто йти повз і побачити річ, в яку закохуюся з першого погляду. Так само і з біжутерією, бувають моменти, що не відразу здобуваю бажане, але потім день, два, тиждень в думках постійно проскакують слова - "Це твоя річ! Тобі потрібно її взяти!" і повертаюся за покупкою.Звичайно шопінг не повинен доходити до фанатизму - я ніколи не витрачу останні гроші на туфлі або косметику, це правда, все має бути в міру.

Зараз у мене в планах - створення своєї колекції вечірніх нарядів. Мені здається, кожна дівчина, яка мріє бути красивою, повинна втілювати свої бажання в реальність - адже немає нічого простішого,особливо в сезон розпродажів. (сміється)

Додати коментар


Захисний код
Оновити