Women Territory

Зрада

Ревнощі: чи варто витрачати на неї нервові клітини?

Він, раніше замечающий вас, тільки за умови, що ви виллє йому на голову тарілку супу, раптом починає придивлятися до вашого волосся (рідкуваті, закороткі, та й колір не той - світлий занадто), білизні (що ти носиш? Всі сучасні жінки віддають перевагу іншу модель!), зморшкам і мішкам під очима (так, здала ти, старенька ...). І ось одним «прекрасним вечором» ви виявляєте на його світло-сірому костюмі довгий чорний волосся, а запах «Олд Спайс" не заглушає аромат дорогого жіночого парфюма, яким ви (за незначності сімейного бюджету) не користувалися років 20. Тепер будь-яка дрібниця може послужити сигналом до битви великої і жахливої. Ім'я якої - ревнощі.

Якщо чоловік зраджує ...

Чому люди зраджують один одному? Причини різні: підсвідомі імпульси, фізіологічне потяг, комплекси, адреналін, спортивний інтерес ...

Зрада - одна з поширених причин конфліктів між людьми, що живуть разом. Через неї ми найчастіше звертаємося до психологів і психоаналітиків і помишляємо про розлучення. Мабуть, зрада і ревнощі - найсильніший у світі психологічна зброя. Головне, знати, як його застосувати.

Як зберегти вірність?

Похід «на сторону» для деяких подружжя перестав бути чимось негожим. Але зрада - це в будь-якому випадку вирок для родини. Навіть якщо змінив був прощений, глибоко засіла образа і почуття провини будуть підточувати відносини. Так що краще не допустити такого розвитку ситуації, адже відомо, що хворобу краще попередити, ніж лікувати.

Ознаки зради чоловіка

Гармонія в сімейному житті - це вкрай важливе вимоги для того, щоб чоловік і дружина відчували радість від присутності партнера поруч багато років. Як шкода, що часто жінка починає підозрювати чоловіка в зраді. Іноді ці побоювання можуть виявитися помилковими, а іноді не марними ...

Чому чоловіки зраджують?

Так уже склалося, що чоловіки за своєю природою полігамні. Їм відведена особлива роль - запліднити жінок для продовження роду. Саме тому в багатьох країнах, особливо де чоловік в соціумі грає чільну роль, дозволено багатоженство. Хоча в більшості випадків, до зрад ведуть не стільки фізіологічні чинники, скільки психологічні.

Що робити, якщо чоловік зраджує з іншою?

Якщо у вашому житті відбулися зміни не в кращу сторону, варто серйозно задумати, якими причинами вони викликані. Якщо ви дізналися, що вам зрадив чоловік, не кидайтеся з головою у вир і припиніть паніку. Повинно пройти певну кількість часу, перш ніж ви зможете об'єктивно оцінювати ситуацію, а вже потім вирішувати, як же вам жити далі. А які в цьому випадку можуть бути варіанти?

Як пережити зраду коханої людини?

Навряд чи є щось більш хворобливе для люблячої жінки, ніж зрада коханої людини. Коли виникає така ситуація, перше, що спадає на думку: що робити? Чи треба вжити якихось заходів чи варто зробити вигляд, що нічого особливого не сталося? Як пережити зраду і як далі жити?