Women Territory

Спокушання

Секрети сексуальності від француженок

Вони не найкрасивіші жінки планети. Але впевнені в своїй привабливості. Вони люблять себе. І перед їх чарівністю встоїть рідкісний чоловік. Чому б не взяти на озброєння секрети підприємливих, чарівних, сексуальних француженок!

Секрет 1. Ніяких дієт!

А разом з ними - болісних голодувань і болісних тренувань.Французькі німфи воліють всім «західним катуванням» натуральні продукти, піші прогулянки і велопробіги, хоча б по окраїнах улюбленого містечка.

Як спокусити чоловіка?

У житті нас за кожним «кутом» підстерігають спокуси. А ми з ними боремося. Іноді не дуже успішно. Тим часом, спокуса - це зовсім не так «непристойно», як прийнято вважати. За словником Даля спокуса - «щось яке тягне та зводить». Спокуса, що породжує миттєве непереборне бажання стати володарем спокусливого об'єкта. Коли мова заходить про спокушання чоловіків, чомусь багато хто впевнений в його синонімічності розбещенні. Це взагалі поняття діаметрально протилежні. Спокусити будь-якого чоловіка - легше легкого. Тут працюють інстинкти. А ось спокушання - процес артистичний. Ціле мистецтво, яким дуже добре володіли гетери і гейші. Та й дамам з вищого суспільства прийоми спокушання були чудово відомі.

Як виглядати сексуально?

5 вірних способів стати «сексі»

Ловити захоплені чоловічі погляди. Бути бажаною. Хто про це не мріє? Тоді чому не робимо жодних спроб виглядати сексуально? Більшості з нас властиво помилятися, вважаючи, що якщо Господь не наділив їх чарівною красою, то і сексуальна привабливість їм недоступна. Забудьте цю дурну думку. Стати «сексі» може будь-яка, незалежно від зовнішніх даних. Прості техніки, трохи старання, і ви - найбажаніша жінка планети. Спробуємо?

Стрип-пластика: мистецтво спокушати

Дорогі читачки! Кожна з нас мріє про граціозності, підтягнутою фігурі і красивій поставі. Адже в кожній жінці закладено природне бажання подобатися чоловікові і залучати його не тільки інтелектом і ангельським характером, але й фізичною красою. Хтось ходить у тренажерний зал, хтось бігає вранці, насолоджуючись свіжим повітрям і підбадьорливої музикою в навушниках, а хтось плаває в басейні.