Women Territory

Секс

Секс на першому побаченні: плюси і мінуси

Кожній жінці хочеться знайти людину, з якою їй буде комфортно і спокійно прожити все своє життя. Так важливо відчувати біля себе сильні чоловічі плечі, на які можна спертися і сховатися за них у будь-який момент. На пошуки такої людини можуть піти багато років. І ось, знову чергове знайомство і довгоочікуваний перший всреча ...

Секс в авто

Для кожної людини важливою складовою для відчуття своєї повноцінності є інтимне життя. Важливо, щоб вона була різноманітною. В якості можливої заходи для внесення різноманітності в цей аспект життя можна назвати секс в авто.

Яка користь від сексу?

Користь сексу полягає не тільки в отриманні маси задоволення і насолоди. Доведено, що його лікувальні властивості здатні боротися з такими хворобами як грип, застуда, інфаркт. Також, вважається, що секс продовжує життя і омолоджує організм.

Як займатися сексом

Поняття «секс» міцно увійшло в життя сучасної людини. Те, що раніше всіляко приховувалось і вважалося забороненою темою, сьогодні активно обговорюється і виноситься на публічний огляд. Але чи всі ми знаємо про секс? Настав час відкинути «бабусині» забобони і поговорити про це серйозно. Ви хочете знати, як займатися сексом? Ми вам розповімо.

Ерогенні зони знаків Зодіаку

Всім нам давно відомо, що кожна людина індивідуальна, що у кожного різні смаки, звички пристрасті. Але астрологи стверджують, що всіх нас можна об'єднати в групи по знаках зодіаку. Нібито від природи кожен знак наділений своїми відчуттями і ... ерогенними зонами. Отже, приступимо: