Women Territory

Психологія відносин

Чоловіча психологія: як пробудити в чоловікові романтика?

Думаю, кожен чоловік від жінки чув такі слова на свою адресу: «Ти можеш бути хоч трішки романтичним? Від тебе не дочекаєшся ніякої романтики ». Багато жінок думають, що чоловік і романтика - це дві абсолютно різні речі. Чи так це насправді?

Кожна жінка хоче, щоб чоловік приділяв їй якомога більше уваги,підносив приємні сюрпризи, читав вірші під місячним світлом.

7 типових жіночих помилок, які руйнують стосунки

Скоєних відносин, в яких не виникають тертя, не існує, як і рецепта щасливого сімейного життя. Парам доведеться самим знаходити дорогу до щастя, а жінкам, як хранителька союзу, варто принаймні намагатися уникнути характерних помилок.

Чи можна назвати справжнім

Мрії юних дівчат зустріти справжнього чоловіка старі як світ. З часом деякі розчаровуються і вирішують, що гідних представників сильної статі не існує. Разом з тим чоловіки нерідко вважають себе відповідними цьому поняттю. Які ж риси є ознакою справжнього чоловіка?Насамперед зверніть увагу на вчинки вашого обранця. Дії справжнього чоловіка настільки відрізняються від поведінки інфантильних молодих людей, що важко не помітити різниці.

Як викликати ревнощі у хлопця (чоловіка)

Іноді кінець відносин - це зовсім не кінець. І все ще можна «склеїти». Якщо інтерес у обох не «затух», тільки образа чи нерозуміння заважають знову бути разом. Якщо ви не спалили мости, якщо ще зустрічаєтеся або навіть спільно живете, але немає між вами, на жаль, колишніх палких почуттів. Допоможе трохи ревнощів. Це дуже позитивно. Ревнощі розбурхує «заснулі» відносини, розігріває згаслий інтерес, повертає яскраві фарби, освіжає почуття і дарує небувалі емоції.

Про що поговорити по телефону

Часто в розмові з батьками чоловіка дівчина відчуває певну незручність. Вона пов'язана зі стисненням, бажанням не сказати чогось зайвого, не зіпсувати думку про власну персону. Особливо це бентежить, якщо розмова ведеться по телефону, адже майже кожна пауза перетворюється в незручне мовчання.

Все це поступово відпаде саме з собою,якщо знати, про що вести з ними розмову.

Про що поговорити по телефону з родичами чоловіка

Корисна порада: займіть позиції не опонента, який люто вступає в дискусії, а людини, що приймає рекомендації і здатного чомусь вчитися.

Секрети цивільного шлюбу

Цивільний шлюб - норма чи проблема, яку слід негайно вирішувати? Що говорять чоловіки і жінки про такі відносини. У одних цивільний шлюб є ​​приводом для уїдливих усмішок, інші вважають його цілком прийнятною сучасною формою сімейних відносин. Але чужа сім'я - завжди загадка. Що ж говорять ті, хто вибрав для себе подібні відносини?

Порожні обіцянки або відкладені очікування?

В небажанні узаконити шлюб найчастіше звинувачують чоловіків. І небезосновательно- їх здатність знаходити 1001 неправдиву причину, приховуючи при цьому справжні мотиви, змусила не одну дівчину мучити себе здогадками і сумнівами.

Складнощі другого шлюбу

«Люди зустрічаються, люди закохуються, одружуються ...». А потім проходить буквально кілька років (а іноді й менше!) - І ситуація кардинально змінюється. Правда, зараз, в 21 столітті, вже не так складно розлучитися. Тим більше,що завдяки сучасній культурі та економіці обидві половинки - жінка і чоловік - знаходяться в приблизно рівних «вагових» категоріях і не залежать один від одного матеріально. З цим все зрозуміло. Але проходить час, пристрасті осідають на дно і виникає бажання знову створити сім'ю. Як правило, у другому шлюбі люди серйозніше,без емоційних спалахів можуть поглянути на свого партнера. А що можна побачити з боку?

Дівчина для героя

Для початку визначимося, який він - сучасний лицар. У одних цей образ традиційно асоціюється з пожежниками, військовими та іншими професіями, які вимагають відваги і мужності. Інші ж забитий, нарешті, цвях вважатимуть за подвиг, гідний медалі. Величезний внесок у створення і тих і інших вносять жінки. Спочатку це матері, які виховують своїх синів. Ну а потім вже кохані. Так-так, ні для кого це не секрет, що ми перетворюємося поруч з кимось, вчимося, змінюємося. І добре, якщо в кращу сторону. Як же все-таки створити собі чоловіка-героя?

Як зробити з мухи слона?

Вираз «зробити з мухи» слона майже завжди вживається в негативному сенсі. Його використовують, говорячи про людину, постійно преувеличивающем події. Найчастіше до цієї ідіомі вдаються, щоб підкреслити, що суперечка виникла на порожньому місці або людина просто перебільшує подію.

Навіщо робити з мухи слона?

Мало хто знає,що такі дії можуть принести значну користь. Це чудова можливість вплинути на події або людей, вона може допомогти вам зберегти відносини в шлюбі і змусить почути вашу думку в потрібний момент.

Спірна ситуація - або до кого звернутися за порадою?

У кожної людини час від часу з'являється найгостріша потреба з кимось порадитися. Зазвичай ми всього лише чекаємо від інших людей підтвердження власної думки, але часом, стоячи на роздоріжжі, дійсно корисно поглянути на ситуацію чужими очима.

1. Зателефонувати мамі

Це рішення першим приходить в голову при думці про те,до кого звернутися за порадою. І все ж користуватися такою можливістю слід обачно.