Women Territory

Як визначити вагітність народними способами

Сьогодні визначити вагітність можна різними способами: тест, аналізи і т.п. А раніше ж визначити «цікаве» положення дівчата могли і без сучасних нововведень - народними засобами. При цьому, майже завжди, результати народної медицини були достовірними.

До жалю, до наших днів дійшли лише деякі з них. Для когось ці прийоми будуть знайомі, а когось вони просто вразять. Не виключено, що хтось вважатиме божевільним і можливим достовірно визначити вагітність народними засобами. Але, тим не менш, давайте розглянемо бабусині прийоми докладніше.

 

 

Народні прийоми


Безумовно, тест на вагітність на сьогоднішній день є одним з найбільш достовірних способів виявити ранню вагітність. Але у наших бабусь такої можливості не було, і вони використовували свої способи.

Серед них визначення вагітності за допомогою:

  • йоду;
  • сечі;
  • пульсу;
  • лука.


Йод

Для виявленні вагітності:

  • Невелику ємність наповніть сечею.
  • Капніть в цю ємність одну краплю йоду.

Результат: якщо жінка не вагітна, то крапля почне розпливатися. Якщо йод залишився на поверхні, то ймовірність вагітності підтверджується.


Сеча

Сеча є головним джерелом інформації про становище жінки. Ще, коли не було сучасного тесту, сеча могла достовірно вказати на вагітність. У наш час ви можете також спробувати визначити вагітність в домашніх умовах, використовуючи даний метод. До прикладу:

  • Змочіть невеликий аркуш паперу в сечі.
  • Додайте на нього краплю йоду.
  • Якщо ви знаходитесь в положенні, то йод придбає фіолетовий колір. В іншому випадку він буде синій.

Крім того, ви можете здогадатися про вагітність по концентрованого темно-жовтому кольору сечі (як вранці, так і ввечері).


Пульс
Ляжте на спину і на відстані 7-8 см від пупка нащупайте місце на животі.
Якщо ви відчуває пульсування - ви вагітні.

Однак відсутність пульсу при вагітності може й не бути.


Лук

Це досить забавний метод, але хто знає: може він не менш точний, ніж тест.
Візьміть 2 цибулини і посадіть їх в різні склянки. Один - ви вагітні, інший-ви не вагітні.
Потім просто чекайте, поки вони виростуть до 4 см.
Той стакан, в якому виявиться Лукавиця, перша досягла 4 см, і дасть вам відповідь.


Ще древнє ...

Знаменитий Гіппократ визначав «цікаве положення» по очах. Він вважав, що, в цьому випадку, райдужна оболонка ока ставала трохи темніше.

Стародавні єгиптяни для розпізнавання вагітності використовували якусь траву буду-ду-ку. Вони змішували її з грудним молоком народила нещодавно жінки і давали випити дівчині. Якщо у дівчини з'являлися блювотні рефлекси - вона зізнавалася вагітної.

У греків народний спосіб виявлення «цікавого положення» був ще хлеще. Перед очима жінки розтирали червоний камінь, і вагітної вважалася та, в очі якої потрапляв пил.

Пам'ятайте, якщо у вас немає можливості скористатися сучасними методами визначення вагітності, до вас на допомогу завжди прийде народна медицина.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Знайшли помилку?!

Виділіть текст з помилкою та натисніть одночасно дві клавіші - Shift + Ентер, у вікні напишіть свій варіант виправлення помилки ...

Популярні статті