Women Territory

Історія моди: VISCONF і AFG

Visconf і AFG - бренди з одягом однаковою цінової категорії. Вони представляють моделі найвищої якості, які можуть собі дозволити амбітні леді середнього класу. Але переваги шанувальників Visconf і шанувальників AFG майже не перетинаються. Чому? З'ясувати це можна, більш детально розібравшись в історії і традиціях обох торгових домів.Visconf. Кравець Лідо Віоланте відкрив у далекому 1948 маленьке ательє в місті Емполі. Спочатку Лідо займався пошиттям зручною і модного одягу для активного відпочинку та спорту. Сама марка носила назву Violanti.

 

 

Через кілька десятиліть, коли управляти компанією стали онуки Лідо - Джанлука і Паоло Віоланте, напрямок стилю сильно змінилося. Чоловіча лінія одягу була закрита, весь упор був зроблений на жіночі моделі. За допомогою кращих італійських дизайнерів одяг компанії Visconf стала неймовірно елегантною і витонченою.

AFG.Цей бренд також бере свій початок в Емполі, але набагато пізніше. Успішна компанія Nipal s.r.l. на рубежі 19-20 століть створила більш доступну елітний одяг під своєю егідою, дизайнерами якої виступили Франческо і П'єро Фонтанеллі. Звичайно ж, в особливій розкрутці такий бренд не потребував.

До чого прагнуть Visconf і AFG?

Моделі Visconf відрізняються особливим люксовим стилем і статусом. Дизайнери компанії намагаються максимально наблизити одяг марки до елітного класу, не завищуючи ціну до небес. В одязі Visconf гармонійно поєднуються елементи спортивного одягу та акценти гламурних нарядів. Наприклад, металеві аксесуари,обстрочка деталей чудово поєднується з розкішними хутрами, унікальними авторськими принтами і вишуканим кроєм.

Виробники лінії AFG відрізняються іншими прагненнями. Одяг AFG створюється за тими ж лекалами, що і моделі під логотипом Fontanelli, але з більш доступних матеріалів, в них використовується набагато менше елементів з натуральної шкіри.Завдяки цьому, вироби чудово підходять для життя середньостатистичної людини.

Схоже якість, але різний стиль

Обидві компанії є 100% італійськими. Тобто, в їх виробництві не використовується ні грама іноземного матеріалу. На щастя, в Італії є все необхідне для виробництва одягу найвищої якості.У кожного поважаючого себе бренду повинні бути «фішки» і особливості, що відрізняють його від всіх інших компаній. Так, у Visconf це власна методика фарбування тканин і створення на них принтів. У AFG - використання натуральної шкіри для верхнього одягу, що робить її не тільки неймовірно стильної, але і ще більш теплою.Якість виробів Visconf і AFG однаково високо: обидва бренди володіють чудово обладнаними і високотехнологічними пошивочно цехами, працюють з натуральним гусячим пухом і дуже цінують своїх майстрів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити