Women Territory

ІСТОРІЯ МОДИ: Loro Piana - стиль мільйонерів

Обидва цих італійських бренду відомі по всьому світу. Перший славний тим, що ось вже майже 100 років створює атрибути розкоші практично для всіх сфер життя найбагатших людей планети. Другий - тим, що зумів наблизити цю нечувану розкіш до життя звичайних людей, які ходять по вулицях, спускаються в метро, ​​працюють, гуляють з дітьми, але при цьому цінують стиль, комфорт і елегантність.

 

Loro Piana - текстиль вищої проби

Свою історію компанія веде з 1924 року, з тих пір як П'єтро Лоро П'яна отримав у спадок невелику ткацьку фабрику і зважився її очолити. Спочатку бренд поставляв високоякісні натуральні тканини італійським виробника, але до 40-м рокам слава про унікальні властивості найтоншої матерії вийшла за межі країни і фабрика почала отримувати замовлення від кращих будинків моди Європи, США та Японії.

У 90-і роки на чолі виробництва встало третє покоління династії. Серджо Лоро П'яна - любитель кінних і автомобільних змагань, а його брат П'єр Луїджі яхтсмен.Активні і заповзятливі брати запускають лінію готового одягу з тканин власного виробництва. Концепцію її розвитку Серджо сформулював так: «Наш клієнт однаковий по всьому світу. Ця людина багато працює, він успішний, він взяв на себе досить велику частку відповідальності за те, що робить. І вільний час, який у нього з'являється,він воліє проводити на природі. Він гуляє, робить покупки, грає в гольф, їздить на конях, ходить на полювання. Для цих занять і призначена наша одяг. Наші клієнти - це такі ж люди, як я, мій брат, моя дружина. Ми чудово знаємо стиль цих людей ».

Догоджаючи найвимогливішим клієнтам марка удосконалювала свої і без того високі технології, так одяг для морських прогулянок робилася особливо міцної, непродуваемой вітром і водонепроникної завдяки унікальній технології Storm System. У розпорядження любителів кінного спорту надійшли безшумні вітровки, особливе покриття яких не лякало коней шурхотом тканини.

Надалі Loro Piana стала виготовляти практично все, що можна виготовити з натуральних волокон: різноманітні аксесуари і предмети гардероба, розкішні килими, мягчайшіе пледи з кашеміру, стьобані і пухові ковдри, подушки, штори, аксесуари для ванних кімнат. Все що виходило з фабрики знаменитих текстильників мало найвищу пробу якості і відповідну ціну.

Teresa Tardia - розкіш стає ближче

Власну, названу ім'ям дочки, марку Антоніо Тард створює в 2002 році. Про конкуренцію з мега-гігантом текстильного виробництва професійний закрійник навіть не думав.Він всього лише грамотно розрахував свої сили і зумів зайняти власну нішу. З усього широкого поля професійної діяльності він вибрав пошиття пальто і поставив виробництво так, що тканини, адресовані еліті, стали доступні менш забезпеченою, але більш численної прошарку суспільства - бізнесменам середньої руки, держслужбовцям, всім,для кого презентабельна зовнішність - це частина іміджу і успішний розвиток кар'єри.

Постачальниками тканин для нового бренда стали провідні італійські вовняні мануфактури Colombo, Piacenza і легендарна Loro Piana. Таким чином, замість потенційних конкурентів Антоніа Тард придбав надійних партнерів,репутація яких дозволила за короткий термін створити добре ім'я власного бренду.

Пальто Loro Piana - штучний ексклюзив

Крій пальто Loro Piana зазвичай благородний і лаконічний, щоб не відволікати увагу від найбагатшої фактури тканини. Такі особливі тканини компанія виробляє виключно для себе з унікальних зразків сировини. Ними мануфактуру забезпечують учасники знаменитої мікронною гонки.Шляхом складної селекції кращі фермери світу виводять нові породи тварин і ставлять рекорди самого тонкого волокна. Стимулює цю діяльність престижна премія Loro Piana. Кіпа-рекордсмен зберігається на фабриці доти, поки черговий учасник мікронною гонки не поставить ще більш тонку шерсть,тільки після цього попередній рекордсмен стає ексклюзивної тканиною. Пальто з такої дорогоцінної матерії випускаються обмеженими партіями, а то й штучними екземплярами, зшитими за індивідуальним замовленням. За вартість такого одягу простий смертний може запросто придбати парочку цілком пристойних авто.

Пальто Teresa Tardia - масове виробництво з рисами індивідуальності

Стиль Teresa Tardia більш вільний від класових забобонів. Над разнообразнейшими моделями складного крою працює ціла армія дизайнерів. Пальто декоровані елементами ручної праці часто нагадують елегантні сукні.Широкий розмірний ряд і нестандартні конструктивні рішення дозволяють знайти свою модель людям різного віку, пропорцій і переваг. Підкреслено-презентабельні вироби, виконані з вищої якості тканин, залишаються доступними за ціною, за що і цінуються покупцями всього світу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити