Women Territory

Екскурс в історію - мода 19 століття

Якщо очі - дзеркало душі, то мода - відображення епохи. Одяг, як ні що інше, втілює прагнення, пріоритети і смаки цілих поколінь. Мода 19 століття - феномен, що сформувався під впливом численних винаходів і відкриттів в науці, утвердження реалізму в мистецтві і поступового перехід до вільної торгівлі в економіці. Ось деякі модні етапи того часу.

 

1795-1820

Панування стилю ампір, всепоглинаючий інтерес до античності. З'являються перші ознаки еротизму, книги про те, як правильно цілуватися, займатися коханням, фліртувати.

Дами на манер древніх одягаються в вільні сукні із завищеною талією і прозорі подовжені сорочки. У моді світлі тони, перевага віддається мереживу, кріпиться і муслін. Волосся гладко зачесане, проділ по середині, особа обрамляють завиті локони. Яскравий макіяж недоречний, тому обличчя і тіло пудрою. Глибокі декольте і золота вишивка, шовкові панчохи і атласні туфлі вигідно доповнюють образ а-ля антик.

1820

Античний стиль попередніх десятиліть піддається незначним змінам: талія спускається нижче, а спідниці набувають більш виражену конічну форму. У дамський ужиток поступово входить турнюр - подушечка, яка підкладається ззаду під сукню, нижче талії для додання пишності фігурі. У моді рукава, які з часом починають збільшуватися, а серед кольорових переваг жінок - рубін і охра.

1850

Спідниці стають все ширше і багатошарові, рукави нагадують пагоду, і їх теж носять в кілька шарів. Вірним супутником дам стають корсети, що додають фігурі витонченість і стрункість. Одні модниці відкривають плечі, інші зовсім не носять декольте і воліють мереживні комірці. Мереживні нижні спідниці - також невід'ємна частина моди 19 століття. Найбільш помітно цей період позначився на сучасній французькій моді, яка взяла з нього досить багато дрібних і не дуже деталей і ідей.

1870

Іноді мода нагадує танець: крок вперед, два кроки назад. 70-е стали поверненням до витоків, початку століття, і жінки знову стали спрощувати силует. Костюми тепер більш суворі, але від цього не менш витончені. Форми подовжених корсетів повторюють природні вигини тіла, лише злегка коректуючи їх. Популярні поїздки «на води», тому аристократки поповнюють свій гардероб спеціальними вбраннями для відпочинку.

1890

Елегантні довгі спідниці і строгі комірці. Помітний перехід від химерності мережив і незручності багатошаровості до простоті крою та міцності тканин. Люди все більше подорожують, тепер популярний спорт - жінка сідає на велосипед і грає в теніс. Мода стає більш демократичною: з'являється купальник, хоча і куди більш скромний, ніж модні купальники сезону 2011.

Мода 19 століття стала закономірним переходом від романтизму до реалізму, простоті і зручності. Жінка хотіла бути красивою у всі часи, і мода була дана їй як вірного засоби досягнення цієї мети.

Коментарі   

 
0 #1 VadimMa 24.08.2018, 10:09
Здравствуйте! Вы все еще не можете сдвинуть свой сайт с места и начать зарабатывать хорошие деньги? Предлагаю Вам свою услугу по продвижению вашего сайта в ТОП-10 выдачи Яндекса и Google.

Подробнее узнайте по почте proxrum==@==mai l.ru (удалите плз знаки =)
Напишите Емейл письмо с темой "ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТОВ В ПОИСКОВИКАХ" и я Вам отвечу. Цена продвижения в 2 раза дешевле СЕО-фирм!
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити