Women Territory

10 фактів, які нас старять

Молодість - запорука привабливості, а це вірний стимул зберегти її якомога довше. Більшість жінок прагне до цього на підсвідомому рівні. Правда, іноді є щось, що їм заважає.

1. Зачіска

Недоглянуті волосся псують загальний образ жінки. Тут і питання про їх чистоті, кольорі і структурі. Про все по порядку.Чистота. Будь-які волосся повинні бути чистими. Це, в першу чергу, показник особистої гігієни. У другу - брудні волосся виглядає непривабливо, обтяжують голову, викликають почуття дискомфорту, блищать і не піддаються укладанню. Більше того, вони, істотно змінюють колір. То чи варто витрачати час на пошук відповідного для себе відтінку, щоб потім так безглуздо псувати його?

Колір. Чомусь прийнято думати, що темні відтінки старять. Насправді, старять тону, далекі від натурального кольору волосся. Червоний, баклажан, яскраво-жовтий і багато інших. Пробивающаяся сивина теж не прикрашає, тому слід подбати про її запобігання та своєчасному усуненні. Старить непрофесійне колорування, мелірування та інші невдалі експерименти, що відбиваються в трьох і більше відтінках на волоссі.

Структура. У цьому випадку слід боротися з ламкістю і намагатися досягти еластичності і пружності. Завжди слід забезпечувати волоссю відповідний догляд і підтримувати їх прекрасний зовнішній вигляд.

2. Недоглянуте тіло

Целюліт і в'ялість шкіри - вірні ознаки старіння. До цього призводить нелюбов до помірних і так необхідним фізичним навантаженням. О, спорт, ти мир! А ще краса, здоров'я і досконалість. Підбираємо правильне харчування, відповідний комплекс вправ і молодеем, молодеем, молодеем. Тут, до речі, всі засоби хороші: масажі, лазні, кедрові бочки, душ Шарко й інші варіанти роботи над своїм тілом.

3. Неправильний макіяж

Обличчя - дзеркало душі. А ще показник наявності смаку. Сьогодні користуватися макіяжем - не обов'язкова наявність певного випадку, а виняткова необхідність сучасної жінки. По-перше, декоративна косметика в чому захищає шкіру, по-друге, при правильному її використанні - фарбує. При правильному! В іншому випадку - дурний зовнішній вигляд забезпечений. Слід правильно підбирати тони і наносити макіяж в розумній кількості.

4. Грубий характер

Сварливість, нахабність і, нарешті, грубість - явні показники поганого виховання і поганого тону. Поведінка таких жінок, очевидно, нагадує Бабу-Ягу, персонажа хоч і вигаданого, але цілком показового. Подібне порівняння апріорі не молодить і навіть змушує задуматися: а що коштувати бути трохи добрішими?

5. Необізнаність

У сучасному світі новітніх технологій особливо важливо йти в ногу з часом. Нерозважливо і нелогічно залишатися «не в темі», тим більше, що загальному увазі пропонується безліч можливих варіантів, звідки можна почерпнути ту чи іншу інформацію. І все ж потрібно уточнити, що старе не незнання відповідей на актуальні питання, а відсутність бажання розширити свій кругозір, бути освіченою і відчувати себе на одній хвилі з колегами та друзями.

6. Несмак

Відсутності почуття стилю - проблема серйозна, але вирішуване. Гірше йде справа, коли це проблемою і зовсім не вважають. Безліч непоєднуваних між собою прикрас, хусток і шарфів з бабусиної скрині та інших подібних аксесуарів - не данина прямування моді, а показник її неправильного розуміння.

7. Манікюр

Якщо перше, на що звертають увагу - це особи, то друге, безсумнівно, руки. Доглянуті руки - візитна картка будь-якої жінки. Неакуратний манікюр, невідповідний лак на нігтях і інші такі важливі дрібниці складають негативне уявлення про жінку і, безсумнівно, старять її.

8. Постава

Нездорова постава і шаркающая хода ще нікому привабливості не надавали. А ось пару зайвих років - запросто!

9. Поганий настрій

Смуток, печаль, туга і інші негативні емоції також негативно відбиваються на зовнішньому вигляді. Це виражається не тільки в додаткових зморшках на обличчі, а й у відсутності позитивної енергії в усьому тілі. Виникає слабкість і млявість, невдоволення собою. Від того настрій стає ще гірше, а фактори старіння ще виразніше.

10. Куріння

Ні для кого не секрет, що процес куріння викликає незворотні реакції в організмі, та й МОЗ попереджає, що куріння призводить до раку. Від цієї згубної звички жовтіють пальці і нігті, від білосніжності зубів зовсім не залишається і сліду. Риси обличчя загострюються, шкіра втрачає здоровий вигляд, стає блідою і вкрай непривабливою. Звичайно, здоров'я, річ серйозна, але це не ще єдине, чому слід відмовитися від куріння. Охарактеризувати це можна так: неактуально, не модно, некрасиво. Куріння вже давно перестало бути ознакою розкріпаченої жінки, та й неприємний запах тютюну явно відбиває всіх потенційних кавалерів. Сигарета в руці - показник прихильності, звички і, нарешті, слабкості.

Коли ви точно знаєте, що вас може прикрасити, непогано б пам'ятати про те, що може тільки нашкодити вашому образу. Отже, щоб перемогти ворога - його треба знати в обличчя. Пам'ятайте кілька простих правил і не дозволяйте нікому і нічому вести гру проти вас.

Додати коментар


Захисний код
Оновити