Women Territory

Вулична мода Японії

Вулична мода Японії - така загадкова і суперечлива. Іноді вона шокує нас, європейців, іноді викликає подив. Дорослі жінки, одягнені як маленькі дівчатка, люди в костюмах героїв аніме - далеко не повний перелік того, що може викликати здивування. І тим не менше, вулична мода Японії існує, в ній склалися свої традиції, і в багатьох вона викликає не подив, а захоплення, і для багатьох дизайнерів служить невичерпним джерелом натхнення. Японські трендсеттери задають тон на модній арені, а японські дизайнери створюють неймовірну одяг, в дусі суворої і таємничої Азії.

 

Основні напрямки вуличної моди Японії

Лоліта

Це передбачає пишну спідницю, гольфи, панчохи, бантики. Як правило, наряди модників у цьому стилі дуже химерні.


Отаку

Припускає наслідування образу персонажа аніме, повне копіювання не тільки його костюма, але й кольору волосся, наприклад.


Гяру

Означає переважання рожевого кольору в гардеробі, волосся дівчини завивають в локони, прагнучи наслідувати західним співачкам.


Національний костюм

Не варто забувати, що багато японців і сьогодні носять у повсякденному житті свою національну одяг - кімоно. А в святкові дні людей, одягнених в кімоно, на вулицях можна побачити дуже багато.


Японська вулична мода і європейські тенденції

Звичайно ж, вулична мода Японії не може вичерпуватися цими напрямками. Японії ще і діловий центр, так що на вулицях Токіо можна побачити дівчині і чоловіків, одягнених за європейськими модним стандартам. Причому тут це буде вуличною модою класу люкс, тому що деякі японці воліють носити не бренди мас маркету, а люксові марки.

Сьогодні в японській вуличній моді сильна тенденція до наслідування європейцям, тому ви можете побачити багато японських дівчат і юнаків, знебарвлюючих волосся, які прагнуть зробити їх більш світлими. Популярні навіть пластичні операції зі збільшення очей.

 
Модні блогери

Як і у вуличній моді західних країн, в Японії також популярний модний блогінг. Молоді люди, пов'язані з модною індустрією (дизайнери, стилісти) або просто захоплені модою і володіють власним стилем, створюють на просторах інтернету свої блоги, де демонструють модні образи, складені або самостійно. Такі блоги цікаво переглядати, оскільки японська вулична мода все ж володіє неповторною своєрідністю і шармом: вона трохи інфантильно, загадкова і здається, що таїть в собі безліч смислів і підтекстів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити