Women Territory

Відпочинок

Пляжні сукні - огляд та поради, як їх носити

Весь рік ви з нетерпінням чекали відпустки, під час якого сподівалися звільнитися від стресу, повністю перезагрузив думки. Однак, перш ніж ви дійдете до цієї стадії, кожна з вас зіткнеться з багатьма модними проблемами, однією з яких є вибір відповідного пляжного дрес - коду.

Всіх дівчат мучить одне питання: у що мені одягнутися,щоб викликати заздрість і захоплення подруг, а хлопці стояли до мене в черзі за номером телефону? На щастя, на допомогу приходять модельєри, які кожен сезон надають нові ідеї пляжних образів. Нижче представлено кілька найцікавіших модних рішень цього сезону!

Як і де відпочити одній?

Відпочинок буває різний. Оскільки різним буває тип втоми. Як відомо, кращий відпочинок - зміна діяльності. І тим кращий, ніж зміна кардинальнее. Приміром, ви працівниця розумової праці. Тоді для вас - активний відпочинок. Дайвінг, гірські лижі ... А якщо ви втомилися від фізичних навантажень і жадаєте просто повалятися на пляжі - звичайно,яскраве сонце і прозоре морське дно. І для всіх - нові враження.

В одиночному відпочинку є «подвійне дно» - безпека. Не можна сказати, що всілякі небезпеки і неприємності не підстерігають групових туристів.

Небезпеки на морі для дитини

З чого складаються збори на море всією сім'єю? З вибору місця, складання програми відпочинку, підбору нарядів і всіляких необхідних «дрібниць», на зразок крему від / для засмаги, засоби від комах або формочок, відерець і лопаток, з якими ваше чадо зможе хоч якийсь час «протриматися» на березі, а не сидіти весь день у воді.

Сторонні предмети, на зразок битого скла.

Все це небезпеки цілком очікувані, до яких готові кожні батьки, не обов'язково на море. Поговоримо сьогодні про «водних» небезпеках.

Куди поїхати у вересні?

Чому «оксамитовий»? На більшості курортів річна виснажлива спека відступає, їй на зміну приходить м'яке приємне тепло. Море - тепле. Погода - чудова. На батьківщині вже холод і дощі, а на курорті - суцільний «оксамит». Зануримося в нього. Тим більше, можливості для вересневого відпочинку надаються різноманітні.Саме у вересні зростає привабливість багатьох туристичних об'єктів. Ідеальні кліматичні умови поєднуються з приємними цінами. Саме у вересні висока ймовірність всіляких гарячих турів. Та й потік туристів стає поменше. На пляжах - посвободнее. Які країни і курорти пропонують нам провести незабутньо «оксамитовий» вересня?

ТОП 10 найбільш екзотичних місць світу

Хочеться відпочити по повній. Відірватися від реальності. Змінити оточення, та так, щоб відчути себе зовсім іншою людиною. Хочеться незвіданого і необиденного. Одним словом - екзотики. Вирушаємо за новими позитивними враженнями. У пошуку красот природи, перед якими блякне все інше. Для дегустації страв екзотичної кухні.На відпочинок в одне з екзотичних місць світу - вибирайте, ТОП 10.

Зимовий відпочинок. Озеро Блед (фото)

«Перлина Словенії»

Одне з таких озер - озеро Блед. В оточенні гір і лісових масивів. У центрі озера - природний острів з зведеної на ньому старовинною церквою Успіння Богоматері. Вона побудована в 1142 році і більше трьох століть служила притулком для тисяч паломників.А для сучасних «остров'ян» це найромантичніше містечко для укладення шлюбу. До нього ведуть сходи, складена з 99 кам'яних сходинок. За стародавньою традицією наречений перед вінчанням повинен на руках пронести наречену по цих сходах вгору, до Дзвону Бажань, щоб шлюб був щасливим і довговічним. Дістатися до острова можна на «тином», місцевих традиційних дерев'яних човнах.

Зимовий відпочинок. Фінляндія (фото)

Країна вічного Різдва

Фінляндія прекрасна і довгої сніжною зимою, і коротким яскравим літом. Дбайливо під охороною фінами природа розкішна і щедра. Численні річки і озера повні риби, в лісах - безліч тварин і птахів, морське узбережжя влітку манить прохолодною хвилею і затишними кемпінгами,національні парки і потужний водоспад завжди готові поділитися первозданною красою. А взимку починаються безкраї снігові простори - країна чудес.

Зимовий відпочинок. Закопане (фото)

Кришталеве повітря

На цьому гірськолижному курорті створені найкомфортніші умови для катання на лижах: 16 прекрасних трас різної складності; 58 підйомників, куди входять телекабіни, крісельні підйомники, бугельні підйомники. Крім гірських лиж ви можете прокотитися на санях, сноуборді, ковзанах, або зайнятися гірським альпінізмом.Для бажаючих є курси навчання стрибків з трампліну. Якщо ви вперше вирішили проїхати на гірських лижах - інструктор вас навчить.

Вибираємо відпочинок на Балі (фото)

Відпочинок на будь-який смак

У Балі багато різних прізвиськ. Серед інших «райських» і «божественних» епітетів найточніший, мабуть - «острів посмішок». Перебуваючи на Балі, ви просто не зможете не радіти життю у всіх її проявах.

Балі - самий знаменитий курорт Індонезії - країни вельми популярною серед любителів тропічного відпочинку. Вражаюча культура, райські джунглі і розкішні лагуни - тут є все, що потрібно для отримання задоволення від якісного відпочинку. Причому, відпочинку на будь-який смак.

Острів Маврикій: відпочинок в раю

Острів Маврикій, розташований в Індійському океані, по праву визнаний туристами світовим еталоном розкоші. За словами Марка Твена, острів існував раніше раю, який Бог створював за його образом і подобою.

Відпочинок на острові Маврикій - це все, що може побажати самий досвідчений турист. Розкішні пляжі з найніжнішим білим піском, ласкаві води Індійського океану, найшикарніші готелі для елітного відпочинку, найцікавіший дайвінг приваблюють сюди туристів зі всього світу. Турист в цих місцях - найголовніша фігура, йому і виконанню його бажань підпорядковане тут все.