Women Territory

Свята та урочистості

Студентська вечірка в Тетянин день

Студентські роки - найвеселіші, що запам'ятовуються і, в деякій мірі, самі безтурботні. У цей час молодь хоче не стільки «хліба», скільки «видовищ». Навіть день студента відзначається кілька разів на рік. Як правило, всі студентські вечірки схожі одна на іншу: випивка, яка-небудь закуска і музика з танцями. За весь час навчання у вузі може і набриднути. Як урізноманітнити святкування дня студента? Просто! Додати до веселощів кілька нехитрих тематичних конкурсів.

Смачне м'ясо: пальчики оближеш!

При правильному приготуванні страви з м'яса прикрасять будь-який стіл. У багатьох країнах їдять не тільки свинину, баранину, птицю та іншу традиційну дичину, а й жаб, саламандр і навіть крокодилів. Смачне м'ясо - це джерело поживних речовин!

Дітям і дорослим рекомендується включати в свій щоденний раціон м'ясо - головне джерело тваринного білка,містить також фосфор, калій, залізо і мінеральні речовини. Все це, звичайно, важливо, але відходить на другий план при вигляді соковитого стейка, скибочки шинки, ароматного шашлику або курячих ніжок із золотистою скоринкою. Смачне м'ясо пробуджує хижий інстинкт ...

Друзі молодят

Свідки на весільній церемонії - другі за важливістю дійові особи після нареченого і нареченої, їх вірні друзі і помічники. Незважаючи на те, що зараз офіційна присутність «подженішніка» і «подневестніци», як їх іноді називають, зовсім не обов'язково, перекладати масу обов'язків на молодих не так вже й розумно, адже хвилювань в настільки урочистий день їм і без того вистачить.

Прикмети на весілля

Що взагалі таке - прикмети? Слово походить від слова «примічати». Ось чому на Україні здавна вважалося, що дівчині неакуратної (крихти, наприклад ручкою зі столу на підлогу сметающей), чоловік поганий дістанеться (рябий, лисий)? Який зв'язок, здавалося б? Пряма. «Хороші» хлопці вибирали собі дружин з хорошими «хазяйськими» якостями,а недбайливим поплоше мужички діставалися. Або відома прикмета - якщо в кутку за столом сидиш - заміж не вийдеш. Так в селі на кут зазвичай садили бідних родичок без приданого, які в останню чергу собі чоловіка знаходили. Загалом, беззастережно вірити не будемо. Але дещо з «приміченого» на замітку можемо взяти.

Етапи весільної фотозйомки

Цілком логічно, що навіть такий довгоочікуваний і урочистий день як день вашого весілля поділяється на кілька етапів, як будь буденний, як би дивно і буденно це звучало. І, звичайно, більшість молодят бажають, щоб фотограф відобразив кожен момент такої важливої ​​події, починаючи з ранку і до самого кінця торжества. Що ж, давайте розглянемо кожен з етапів підготовки та проведення весілля з точки зору фотосесії.

Перший етап можна умовно позначити як «ранок нареченої», коли наречена готує себе до майбутнього торжества: робиться зачіска, макіяж ...

Недорогі оригінальні подарунки

Подарунок не повинен бути завжди дорогим або чим - то незвичайним. По-перше, він повинен бути розрахований на людину, якій необхідно його презентувати. По-друге, потрібно враховувати привід: день народження, новий рік або, якої-небудь інше свято на який передбачається піднести презент.Самий популярний і часто використовуваний привід для вручення подарунків - це день народження. Оригінальніші подарунки на день народження - це сюрпризи зроблені своїми руками. Сюрпризи можна влаштувати різноманітні тут важливу роль грає фантазія, наскільки вона сильно розвинена настільки ж і буде вдалий приготований сюрприз.

ТОП 10 романтичних подарунків

Радити щось з вибору романтичних подарунків - неоднозначно. Це подарунок дуже особистий і особливий. Для його вибору важливі не гроші, не поради, а велике бажання доставити «половинці» задоволення, власна фантазія і почуття того, хто дарує. Але дещо в якості основи, від якої фантазія може відштовхнутися, порадити можна.

ТОП 10 найромантичніших подарунків - зустрічайте!

Що подарувати чоловікові на 23 лютого?

Подарунок чоловікові дожна мати одну єдину важливу характеристику. Це повинен бути ПОДАРУНОК. Шкарпетки - це подарунок? Відповідайте чесно? Справжній подарунок доставить чоловікові якщо чи не незабутні, то позитивні емоції. Робити «правильні» подарунки - це мистецтво. І в даному виді мистецтва ми, жінки, розбираємося набагато краще за чоловіків.Тому відкинемо лінь, включимо фантазію, активізуючи і складемо список.

Що подарувати начальнику?

Подарунок босові - самий, мабуть, складне питання, яке постає перед підлеглими напередодні будь-якого свята чи значущою для шефа дати. Безумовно, не хочеться бути банальними, хочеться здивувати і порадувати дорогого шефа, доставити йому приємні емоції. Що подарувати начальнику? Конкретні рекомендації з вибору подарунка.

ТОП-10 весільних рекордів

Весілля, мабуть, одне з найголовніших і довгоочікуваних подій у житті, як жінки, так і чоловіки. Незалежно від країни молодята б'ють всілякі рекорди. Ця стаття розповість Вам про найяскравіших і вражаючих весільних рекорди з усього світу. Деякі з них навіть увійшли до «Книги рекордів Гінесса».


10 місце

В одній з кращих кондитерських Беверлі Хілс спекли найдорожчий весільний торт. Не дивуйтеся і не втрачайте дар мови, але коштував він 20 мільйонів доларів! І тут зовсім нема чому дивуватися, адже він був усипаний ні чим іншим, як чистісінької води діамантами. От тільки не зовсім зрозуміло, як оцінить цю їжу шлунок молодят і численних гостей.