Women Territory

Спорт

Кінний спорт

Бути в центрі уваги! Завжди добиватися всіх поставлених цілей! Уміло розпоряджатися своїм часом і, завдяки цьому, працювати і відпочивати від душі! Так виглядає щоденний «план» кожної процвітаючої леді. І в щільному графіку її справ завжди знайдеться місце кінного спорту!

Як перетворити кімнату в домашній спортзал

Якщо ви вирішили підтримувати хорошу форму, то вам необхідні регулярні тренування. Любителі тренуватися в групі відправляться в найближчий фітнес-клуб, але ті, хто віддає перевагу усамітнення, постараються виділити місце для занять вдома. Як же обладнати приміщення під домашній спортзал?

Спорт, як стиль життя

До спорту мене долучив мій тато, розповідає Марія Неділкове нашого проекту. Я взагалі вважаю, що рідко, коли батько помиляються з вибором хобі для своїх дітей. Так як вони, деколи краще нас знають, що може привернути, зацікавити. Звичайно, бувають винятки, але не в моєму випадку.

З дитинства я бачила,як тато тренується і мені не хотілося від нього відставати. Хотілося навпаки, слідувати за ним, тягнутися в його світ!

Комплекс вправ для підтяжки овалу обличчя

Вік видний не тільки на обличчі жінки. Тому нагадаємо, якщо ви почали стежити за собою, ніколи не забувайте про шию! Існує маса рад, який саме комплекс вправ для підтяжки овалу обличчя робити самостійно. Повірте, всі вони дійсно правильні і приносять користь. Єдина складність полягає в тому,що нам завжди «не вистачає» часу. Приберіть цю психологічну внутрішню установку і тоді краса і молодість обличчя і шиї стануть вашою нагородою!

Коли потрібно робити комплекс вправ для підтяжки овалу обличчя?

ТОП7 кращих місць для серфінгу

Серфінг - це мистецтво ковзання по хвилях на спеціальній дошці. Любителі цього виду спорту стверджують, що тільки серфінг дає людині відчути себе частиною природи, відчути безмежну свободу і легкість. Щоб отримати колосальну дозу адреналіну, шанувальники серфінгу відправляються туди, де народжуються самі високі хвилі.