Women Territory

Про все

Бережи здоров'я з дитинства

Для читачів моєї рубрики не секрет, що я є майстром спорту з легкої атлетики та з дитинства - спорт - це не просто захоплення чи хобі, а вже стиль життя. Насправді, всі ті результати, які людина домагається вже в дорослому житті - йдуть з дитинства. Саме в той період закладається перший фундамент сильного характеру, який потім допомагає в досягненні цілей у абсолютно будь-яких сферах і спорт, на мій погляд, відмінний попутник у в цій справі.

Правильне харчування влітку

Незважаючи на те, що цього року літо не поспішає нас балувати спекотною погодою і теплими променями сонця, не варто забувати про те, що саме це сезонне час багатий на корисні і смачні продукти, якими ми можемо порадувати наш організм.

Овочі та зелень - основа правильного домашнього столу в цей період. Всілякі холодні супи, окрошки,салати з рослинною олією або лимонним соком - все це, і бажано без солі і майонезу, послужить величезну користь вашому травленню.

5 кроків до успіху

Безумовно, щастя індивідуально для всіх. Один бачить його в дітях, що заважають спати ночами, але так щиро усміхнених і люблячих все навколо такою чистою і наївною любов'ю, інший без частки сумніву скаже, що воно полягає в грошах і успіху, усередині заробленими роками. Одне відомо точно - свідомо чи ні, яким би воно не було,на щастя прагнуть всі. І, хоча шлях може здатися не таким легким, фінішна пряма сама «помахає ручкою», а все пережите перш здасться сущою дрібницею! Формули щастя, на жаль, не знайти, але є 5 кроків, що роблять життя безпосередньо успішніше:

Продукти must-have: корисні поради для господинь

Багато дівчат цікавляться тим, що має бути в гардеробі або косметичці. Портал Women Territory вирішив піти іншим шляхом і запропонувати не менш корисну інформацію для жінок. Прямо зараз читачки зможуть дізнатися, які продукти обов'язково повинні бути в холодильнику. Ця інформація дозволить господаркам радувати родину смачними стравами не тільки в святкові, але і в самі звичайні дні.

Нестандартні формати столичної нерухомості: дворівневі квартири

У більшості з нас дворівневі апартаменти асоціюються з об'єктами, які відрізняються високим ціновим сегментом. У сучасних житлових комплексах подібні пропозиції вже далеко не рідкість і прирівнюються за статусом однорівневим квартирам. Багато покупців звикли вважати, що подібний елітний сегмент розрахований тільки на сильних гравців,оскільки ціни за квадратний метр таких об'єктів зашкалює за межі неприпустимо середньостатистичного бюджету звичайного громадянина. Але з часом, технології розвиваються, методи і підходи модернізуються, тому девелопери змогли мінімізувати рівень витрат і перетворити стереотипне ставлення до цього напрямку у вагомі гідності,які здатні переграти всі страхи.

Емансипація

Емансиповані жінки з тріумфом йдуть по світу. В американському кіно отакі бізнес-леді розважаються шопінгом, самі виховують дітей і зверхньо поглядають на чоловіків. У вітчизняному кінематографі героїня фільму «Москва сльозам не вірить» всього в житті досягла сама, за що життя дарує їй чудесного принца Гошу (він же Гога). Але якщо розсудити ...Емансипація - горе від розуму або плід еволюції?

Чи потрібно це - допомагати іншим

У вас - дружна сучасна сім'я. Все йде своєю чергою - будинок, відпочинок, робота. Багато часу приділяється дітям, їх вихованню, допомоги батькам. Всі задоволені - життя кипить, ви активні, все встигаєте, а головне ви любите і улюблені, але ... звертаючи увагу на спосіб життя сусідів, товаришів по службі, ви розумієте, що жити без проблем виходить не у кожного.

Про співочу кар'єру

З ранніх років я, як і всі діти, вже почала усвідомлювати, що найбільше приваблює мене із захоплень, хобі. Я народилася в дуже красивому і затишному місті Тирасполі і навколо мене завжди було багато тепла, багато світла. Одного разу, моя мама помітила, що мені дуже подобається слухати музику, виступати перед людьми,а так як мама сама була дуже творчою людиною, працювала в театрі, то мене було вирішено відвести в музичну школу. Так і вийшло, що світ музики відразу захопив мене і я почала активно вчити сольфеджіо, грати на фортепіано і виступати в хорі.

Як ходити по магазинам

Магазини створені для того, щоб продавати. Вони часто в цьому процвітають настільки, що рідкісні покупниці йдуть з них без купи непотрібних, в общем-то, покупок. Багатьом знайома ситуація, коли та річ, за якою відправлялися в магазин, так і не була куплена, тому що увагу привернули зовсім інші товари, незаплановані для придбання.В результаті гроші витрачені, а необхідна річ забута на полиці супермаркету.

Дізнатися, як ходити по магазинам (шопінг), щоб звести подібні події до мінімуму, допоможуть наступні прості рекомендації.

Як підняти настрій за допомогою мозку

Вчені давно оголосили список нейромедіаторів, висока концентрація яких дозволяє підняти настрій. Йдеться про дофамін, серотоніну і ендорфінів. Ці речовини виділяються в мозку при здійсненні певних дій і приносять людям позитивні емоції, а разом з ними і гарний настрій.

Дофамін

Він є одночасно нейромедиатором і гормоном і відповідає за багато функцій організму, але головна особливість цієї речовини - здатність викликати почуття задоволення. Високої концентрації дофаміну в мозку сприяють такі заняття: