Women Territory

Дружба

Чи існує ідеальна подруга?

Дуже часто можна зустріти думку, що щирої дружби між жінками просто за принципом не може бути. Це пов'язано з тим, що в основному жінки схильні до взаємної заздрості. Насправді, це помилкове судження. Жіноча дружба не просто існує, а й часто виявляється навіть більш міцною, ніж дружба серед чоловіків. У кожної жінки є подруги, З якими вона просто може пройтися по магазинами або відірватися на вечірці, і краща подруга, з якою можна поділитися усіма секретами. Отже, який же все-таки повинна бути ідеальна подруга?

З ким не треба дружити

У всіх є свої недоліки. З деякими особливостями характеру можна легко ужитися, але деякі роблять довірчі дружні стосунки абсолютно неможливими. Якщо подруга не раз була викрита в лицемірстві, це неминуче призведе до виникнення конфліктів. Звичайно, можна завжди помиритися з подругою, але чи варто це робити, якщо вона проявила себе неосвіченим, скупим, заздрісним або брехливою людиною?

Прості і складні види дружби

Про міцних дружніх стосунках мріє кожна людина. Справжній товариш не тільки із задоволенням підтримає спілкування на різні теми, але і завжди прийде на допомогу. Чи існує жіноча дружба? Чи можуть бути приятелями представники різних статей? Роздумуючи над такими питаннями, варто розібратися в поняттях про різні види дружби. Багато чого залежить від умов, при яких відбувалося знайомство між потенційними приятелями.

Серед видів дружби зазвичай відзначають наступні:

Нав'язана дружба: як посваритися з подругою

Чи траплялося вам серед ночі вислуховувати красиві слова і стогони про погане чоловіка, безгрошів'я та інших негараздах? А допомагати комусь всупереч своєму бажанню? Досить часто серед наших приятелів виявляються справжні злодії часу. Відмовити їм або просто повісити трубку незручно, але і власна гора справ вимагає термінових рішень.

Добрі, чуйні і нездатні до відмови люди, найчастіше стають жертвами нападок: «Як же я відмовлю? Вона ж образиться! » Подібні думки втягують вас в круговорот чужих пристрастей, відсуваючи ваше життя на другий план. Навчіться зводити особисті кордону і посягання припиняться без сварок і скандалів.

Як помиритися з подругою?

Ви дружите багато років. Прочней вашої дружби немає. І раптом ... сварка. Переживання, емоційне потрясіння, загалом - непросте вельми ситуація. Як помиритися з подругою? Кілька корисних порад.

Перш, ніж «лікувати захворювання», потрібно встановити його причини. Причин для сварки може бути багато. Але всі вони підходять під три основні групи.

Чи існує жіноча дружба?

Про існування жіночої дружби ходять легенди і міфи. Що ж це таке? Чи існує вона? Наскільки сильно жінки можуть дружити один з одним, підтримуючи і заохочуючи вчинки?

Чоловіки заплуталися в психології жінок, не маючи можливості відповісти на будь-які їх цікавлять. Одним з хвилюючих питань є: чи існує жіноча дружба? І таке питання по праву має місце бути, тому що у всіх людей є друзі, але тільки у жінок можуть бути подруги і вороги в одній особі.

Що подарувати подрузі?

Подарунок здатний доставити людині масу радості, особливо якщо його підносять з усією щирістю, від душі. Здавалося б, свято вже давно пройшов, а добрі емоції залишаються з вами дуже довго.