Women Territory

Автомобілі

Прості правила догляду за автомобілем для дівчат

Мати авто і вміти управляти - ще не все, на жаль. За ним (на жаль) потрібно доглядати. І не тільки заганяти на автомийку час від часу (хоча, чітота - це теж не останній фактор). Потрібно стежити за його техстан. Це допоможе попередити безліч непотрібних проблем.

Візит в СТО. Насущнейшая профілактична міра,яку не варто відкладати до кращих (в сенсі, гірших, коли все остаточно зламається) часів. Найменша неполадочка - помчали, перевірили, усунули. До речі, на ремонт «запущених» неполадок потрібно не тільки більше часу (протягом якого ви залишаєтеся без машини), але і грошей (які дівчина цілком може витратити на що-небудь більш приємне).

ТОП 10 найбільш потрібних речей авто-леді

Добре, коли без турбот - сів і поїхав. Для цього авто має бути готове до форс-мажорних ситуацій. Так, є спеціально навчені люди, до яких, якщо щось трапиться, доведеться звернутися. Але мінімальні проблеми цілком можна вирішити самостійно. Достатньо мати 10 необхідних речей.

Спочатку перічіслім обов'язкові позиції,за відсутність яких можна «схопити» неприємність у вигляді штрафу чи іншого адміністративного стягнення.

Які автомобілі вибирають жінки

Історично складається так, що чоловіки більш практичні і розбірливі в машинах, ніж жінки. Однак жінкам також не менш важлива марка машини, її технічні характеристики, габарити, салон. Які ж автомобілі вибирають жінки?

Жіночі погляди на транспортні засоби

Історично складається так, що чоловіки більш практичні і розбірливі в будь-якій ситуації на дорозі, ніж жінки. Однак не секрет, що жінка за кермом відчуває себе так само комфортно, як і чоловік. Нехай слабка половина людства любить більше звертати увагу на жіночі автомобільні аксесуари, але це не заважає їм стежити за ситуацією на дорозі і з розумом вибирати ті чи інші марки і характеристики автомобіля.

Жінки, що змінили автомобільний світ

Про те, що жінка за кермом автомобіля гірше, ніж стихійне лихо, не говорить тільки ледачий. Маса анекдотів на цю тему зачіпає чарівних блондинок і не тільки. Однак, чоловіки, м'яко кажучи, применшують роль жінок абсолютно незаслужено. Досить тільки поверхово вивчити це питання, як стає очевидним, що без прекрасної половини людства автомобілебудування могло піти зовсім іншим шляхом. Хто ж ці жінки, що залишили незгладимий слід в світі автомобілів?

Жіночий стиль водіння: який він?

З давніх пір жінки почали виявляти великий інтерес до автомобілів. Завжди вважалося, що за кермо автомобіля може сісти тільки смілива, ексцентрична персона. Однак, така думка давно змінилося, тепер за кермом автомобіля можна побачити жінок різного віку і абсолютно різних характерів.

Автомобіль у жіночих руках: переваги і недоліки

На думку деяких чоловіків, жінка за кермом - це постійна підвищена небезпека на дорозі. Часто сильна стать вважає, що жінки не можуть впоратися з керуванням в складних ситуаціях, а також полагодити поломку. Але, як свідчать статистичні дані, це не завжди так.

Що скаже про жінку колір її автомобіля?

Вибір типу машини з боку жінки і чоловіка має відмінний характер і спосіб. Якщо сильна стать при підборі марки пріоритетними вимогами має потужність і властивості автомобіля, то для жінки важливим є дизайн, а також колір машини. Правда про жінку за кермом може критися в кольорі її авто. Найпопулярніші кольори говорять про наступне:

7 жіночих автомобільних аксесуарів

Сьогодні жінка за кермом - не рідкість на дорогах. Вона вже ні в кого не викличе осуду. До речі, дослідження показали, що жінка уважніше більшості чоловіків на дорозі. Чому? Та просто тому, що якщо жінка помилиться за кермом, то почнуть говорити, що вона не вміє водити, а ось якщо чоловік, то він просто втомився. Крім того, часто на задньому сидінні в автомобілі в жінки сидять діти, в такій ситуації швидкість не перевищують ніколи! Тому міфи про жінку за кермом часто не справедливі та не обгрунтовані.

Жінка за кермом: міфи і правда

За кермом жінка сидить відносно недавно. Останнім часом цим явищем вже нікого не здивуєш. В автошколах можна спостерігати велику кількість дівчат і молодих жінок. Крім як за кермом власного авто, жінок також можна побачити за кермом багатотонних машин - тролейбусів і трамваїв. Але, за статистикою, 90% жінок, які отримали права, згодом не сідають за кермо.