Women Territory

Кінний спорт

Бути в центрі уваги! Завжди добиватися всіх поставлених цілей! Уміло розпоряджатися своїм часом і, завдяки цьому, працювати і відпочивати від душі! Так виглядає щоденний «план» кожної процвітаючої леді. І в щільному графіку її справ завжди знайдеться місце кінного спорту!

 

Кінний спорт в житті процвітаючої леді

Про користь кінного спорту написано багато книг і сказано достатньо слів, але досі багатьом з нас вона здається досить «примарною». І дійсно, як спілкування з благородною твариною може поліпшити наш фізичний стан і душевну рівновагу? У цій статті ми внесемо ясність в тему кінного спорту в житті процвітаючої леді і розповімо,чому виділити час на нього вкрай корисно.

Користь №1 - Улюблене «домашня тварина»

Щоденний розклад бізнес-вумен «напхане» однотипними зустрічами, переговорами, переїздами і т.д. Короткі перекушування, сотні чашок кави, про користь якого просто немає часу замислюватися ... По суті, більша частина життя жінки проходить саме на роботі,а її самотній будинок в цей час пустує. А так хочеться, щоб після довгого виснажливого дня хтось з любов'ю і трепетом чекав в ньому твого повернення ... Але чотириногий друг не може перебувати на самоті цілодобово, до того ж йому потрібно догляд, а на це знову-таки потрібен час.

Якщо ви любите коней,або ці тварини викликають у вас інтерес, або ви просто не знаєте, «як відпочити одній» - відвідайте іподром! Тут кожен бажаючий зможе познайомитися з величними красенями французької, арабської, української породи (або інших) і вибрати собі скакуна «під стать»! Так уже склалося, що побувавши на іподромі один раз,ви неодмінно побажаєте повернутися туди знову. І справа тут не в екзотиці кінного спорту ... Ви полюбите свого скакуна так само, як і він полюбить вас - так у вас і з'явиться справжній «домашній улюбленець», спраглий зустрічі зі своєю господинею.

Користь №2 - Красива постава і стрункі ніжки

Життя процвітаючої леді настільки насичена,що будь-яке приємне (і не дуже) заняття потрібно поєднувати з корисним. Кінний спорт - це можливість не тільки розслабитися душевно, спілкуючись з чудовим розумною твариною, а й «підтягнути» свою фігуру.

Іпотерапія (верхова їзда) - відмінний спосіб створення красивої правильної постави. Крім того,катання на конях сприяє зміцненню скелета і плавному схудненню, тому під час прогулянок у людини активізуються практично всі групи м'язів: не дарма фігури досвідчених наїзниць називають «точеними». Повільне схуднення відбувається через регулярної витрати значної кількості калорій під час занять кінним спортом,але завдяки свіжому повітрю і «суспільству» доброго миролюбного тваринного наїзниці рідко відчувають втому. Плюс до цього, якщо ви будете регулярно споживати в їжу продукти, що сприяють ефективному схудненню, результат помітите набагато раніше!

Користь №3- Психологічне розслаблення

Більшість іподромів розташовуються на заміських територіях, найчастіше «прикрашених» багатими лісовими масивами, просторими луками і мальовничими гірськими місцевостями (залежно від територіального розташування міста). Повітря тут невинно чистий, і від спілкування з твариною не відволікає міська метушня і сторонні шуми. Доведено,що регулярні заняття кінним спортом позбавляють від втоми, депресії, безсоння і пригніченого настрою - а адже вони часті супутниці ділового життя. Крім того, іпотерапія вкрай бажана людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями і проблемами з легенями.

Користь №4 - «Модні переговори»

Якщо ви - процвітаюча леді, то ви знаєте, Наскільки буває важко знайти час на заняття спортом. А також ви знаєте, що успіх будь-яких переговорів багато в чому залежить від того антуражу, в якому вони проводяться. Крім того, ви не раз чули про те, що кінний спорт - це дуже модно в наші дні. Справжня бізнес-вумен скористається популярністю верхової їзди і поєднає приємний і корисний відпочинок з діловою зустріччю - будьте впевнені, що ваш опонент оцінить нетривіальний підхід до справи і, відповідно, ваше вміння майстерно вести будь-яку співпрацю.

Яким би щільним не був ваш графік - в ньому завжди знайдеться місце захоплюючого і корисного кінного спорту. А графік процвітаючої леді неодмінно поповниться новим, але вже полюбилися його господині заняттям! Коли-небудь ваше спілкування з кіньми допоможе і вашим діткам: роздумуючи, куди піти з дітьми,виберіть іподром - дайте можливість і своєму чаду стикнутися з дивовижним світом природи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити