Women Territory

Як перетворити кімнату в домашній спортзал

Якщо ви вирішили підтримувати хорошу форму, то вам необхідні регулярні тренування. Любителі тренуватися в групі відправляться в найближчий фітнес-клуб, але ті, хто віддає перевагу усамітнення, постараються виділити місце для занять вдома. Як же обладнати приміщення під домашній спортзал?

 

Вибір приміщенняНасамперед потрібно вибрати відповідну за розміром кімнату з хорошою вентиляцією. Врахуйте, що спортивний інвентар і тренажери займають чимало простору. Зробіть ретельні виміри, приділяючи увагу розташуванню дверей, вбудованих шаф, якщо такі є, розеток. У разі браку місця віддайте перевагу інвентарю,яким користуєтеся найчастіше, наприклад, еліптичному тренажеру і біговій доріжці. Інвентар, за який ви беретеся рідше, можна зберігати в стінній шафі.

Обладнання

У центрі кімнати має бути вільне місце для занять йогою або пілатесом. Масивні тренажери поставте по периметру далеко від обігрівачів і батареї опалення.Швидше за все, вам доведеться відмовитися від м'яких стільців і тим більше крісел, що займають багато місця. Але не забувайте, що в перервах між вправами вам знадобиться відпочинок, тому залиште найулюбленіший стілець, повісьте на стіну телевізор, поставте в кут невеликий холодильник. В останньому ви будете зберігати прохолодну воду і соки,тим самим позбавляючи себе від необхідності періодично виходити на кухню за питвом і перекушувати шматочком піци.

Підлога

Особливо важливу роль відіграє покриття підлоги. Воно повинно володіти хорошими звукоізоляційні властивості, тому використовуйте якісну звукоізолюючу підкладку, на яку покладіть ковролін або коркове покриття. Не економте на матеріалах, адже заняття передбачають досить сильний вплив на підлогу в результаті стрибків і рухової активності. Для досягнення максимального ефекту користуйтеся також спортивними гумовими килимками, які пріглушат звук.

Декор стін

Передбачається, що заняття принесуть вам задоволення, тому приміщення,де вони будуть проходити, не повинно бути надто похмурим або аскетичним. Найкращим способом створити приємну атмосферу в міні-залі є декор стін.

Звичайні шпалери погано підходять для даної мети, тому віддайте перевагу фарбі. При її виборі переконайтеся, що відтінок сприятливо впливає на ваше психологічний стан. Рожевий,який надає розслабляючу дію, але він далеко не всім до душі. Зате світло-синій, також допомагає розслабитися і полегшує медитацію, підійде любителям йоги, а помаранчевий надихне і налаштує на активну роботу.

Оскільки більшість домашніх залів невеликі, вам варто обзавестись дзеркалом, бажано на всю стіну.Воно не тільки візуально збільшить простір, але і дозволить вам спостерігати за своєю технікою виконання вправ і вдосконалювати її.

На стіну можна повісити і кілька гачків для одягу та рушників. Чим зручніше і приємніше погляду буде ваш домашній спортзал, тим з більшим задоволенням ви станете проводити час за вправами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити