Women Territory

Спорт, як стиль життя

До спорту мене долучив мій тато, розповідає Марія Неділкове нашого проекту. Я взагалі вважаю, що рідко, коли батько помиляються з вибором хобі для своїх дітей. Так як вони, деколи краще нас знають, що може привернути, зацікавити. Звичайно, бувають винятки, але не в моєму випадку.

З дитинства я бачила,як тато тренується і мені не хотілося від нього відставати. Хотілося навпаки, слідувати за ним, тягнутися в його світ!

 

Так я і прийшла в легку атлетику. Щоденні пробіжки, адреналін, заняття.

Поступово, я почала розуміти, що це не просто тимчасове явище в моєму житті, це вже частина мого світу, частина мене.

З віком, я стала розуміти,що люблю цей адреналін під час тренувань, люблю напругу.

Відмінним бонусом є гарна фігура і характер!

Саме характер, загартований під час тренувань допоміг мені встати з насидженого місце і переїхати в Москву для реалізації своїх амбіцій.

Я стала твердіше стояти на ногах, впевненіше в собі!До цих пір я кожен день тренуюся! Зараз вже - це не тільки для підтримки в тонусі м'язів, але і для загартування внутрішнього світу!

Відбувається переоцінка цінностей, подолання себе. Кожен день - це маленька перемога!

Починати ніколи не пізно! Під час поїздок,я беру з собою улюблений мат для тренувань і щодня можу знайти 15 хвилин для певного комплексу занять.

Зробивши поблажку раз - можна розслабитися на довго, а спорт цього не прощає.

Раджу всім хоча б 10 хвилин на день приділяти фітнесу, можна домашньому, частіше ходити пішки і гуляти на свіжому повітрі.

У майбутньому, ваш організм і ваше тіло - подякують і винагородять вас сповна! :)

Додати коментар


Захисний код
Оновити