Women Territory

Комплекс вправ для підтяжки овалу обличчя

Вік видний не тільки на обличчі жінки. Тому нагадаємо, якщо ви почали стежити за собою, ніколи не забувайте про шию! Існує маса рад, який саме комплекс вправ для підтяжки овалу обличчя робити самостійно. Повірте, всі вони дійсно правильні і приносять користь. Єдина складність полягає в тому,що нам завжди «не вистачає» часу. Приберіть цю психологічну внутрішню установку і тоді краса і молодість обличчя і шиї стануть вашою нагородою!

Коли потрібно робити комплекс вправ для підтяжки овалу обличчя?

 

Починати стежити за найбільш вразливими зонами потрібно якомога раніше, хоча ніколи не пізно.Для досягнення результату комплекс вправ для підтяжки овалу обличчя досить робити раз в день, але регулярно протягом одного-двох місяців. Найкраще після розслаблюючій ванни і нанесення будь-якого крему (від зволожуючого до крему-ліфтингу).

Комплекс за 15 хвилин

Для того, щоб запам'ятати весь комплекс вправ для підтяжки овалу обличчя,пропонуємо перші кілька днів робити його перед дзеркалом, щоб ніхто і ніщо вас не відволікало. Потім ви зможете повторювати вправи автоматично, займаючись домашніми справами або під час перегляду телевізора.

Найпростіше і ефективна вправа «надування щік». Пам'ятайте, в дитинстві так робили? Наберіть побільше повітря,закрийте рот і надійти щоки. Потім починайте тиснути на них руками протягом 15 секунд, потім видихніть. І так 4 рази.

Наступна вправа буде трохи схожим. Наберіть повітря і перекочуйте його від одно щоки до другої. Кожну щоку потрібно «надути» 10 разів.

Просту і ефективну вправу - вимова голосних з витягнутими вперед губами.Кожну букву повторіть 10 разів.

Для зміцнення м'язів підборіддя спробуйте висунути його вперед і, опустивши нижню губу, вимовити слово «ікс» 10 разів. Не забувайте спостерігати за своїм обличчям, запам'ятовуйте міміку.

Ще одна вправа, що допомагає зміцнити м'язи підборіддя, рух нижньої щелепи вправо-вліво протягом однієї хвилини,широко відкривши рот.

Тепер потренуємося шию. Для цього потрібно закинути голову і намагатися закрити нижньою губою верхню. Вийшло? Напружуйте м'язи 15 секунд, потім відпочиньте. Повторити потрібно 7 разів.

На завершення комплексу відкрийте рот, як би вимовляючи букву «о», губи щільно притисніть до зубів, а долонями кілька разів потягніть шкіру вгору,злегка придавлюючи. При цьому просто уявіть собі результат, який би ви хотіли отримати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити