Women Territory

ТОП7 кращих місць для серфінгу

Серфінг - це мистецтво ковзання по хвилях на спеціальній дошці. Любителі цього виду спорту стверджують, що тільки серфінг дає людині відчути себе частиною природи, відчути безмежну свободу і легкість. Щоб отримати колосальну дозу адреналіну, шанувальники серфінгу відправляються туди, де народжуються самі високі хвилі.

 

 

1. Гаваї, США

Гаваї по праву можна віддати золоту медаль у рейтингу кращих місць для заняття серфінгом, адже саме тут серфінг і з'явився! Довгий час цей вид спорту був улюбленою розвагою полінезійських королів, проте з приходом колоністів він канув в лету. Тільки в 20 столітті серфінг знову знайшов популярність, а Гаваї перетворилися в Мекку для любителів ковзання по хвилях. Сьогодні на узбережжя островів Оаху, Мауї і Сансет-Біч приїжджають справжні професіонали, щоб підкорити найвищі і небезпечні гребені хвиль, які досягають тут висоти до 10 метрів. Крім того, на Гаваї можна приїхати не тільки заради самих неймовірних хвиль, але й щоб позасмагати на кращих пляжах світу. Ідеальний час року, щоб відправитися на Гаваї в пошуках крутий хвилі - з грудня по лютий. Маса вражень та екстремальний відпочинок гарантовані!


2. Австралія

Місце, де серфінг і цивілізація нерозривно пов'язані. Тут кожен знайде собі хвилю за здібностями і бажанням. Найбільш популярне південне узбережжя, яке славиться такими місцями, як Беллз-Біч, де проводяться змагання різних рівнів для серфінгістів всього світу. Більшу частину східного узбережжя від високих хвиль заступили острови Великого Бар'єрного рифа, тому тут процвітає серфінг для початківців і любителів. Справжні майстри їдуть на захід Австралії, відомий своїми небезпечними скелястими берегами, гострими кораловими рифами і найтяжчими для катання прибою.


3. Індонезія

Індонезія як ніби спеціально створена для серфінгу. Більше 17000 островів, на кожному з яких неповторні хвилі. Сюди злітаються паломники з дошками для серфінгу з усього світу. Найбільш популярні Лагундрі-Бей, острів Ява і Балі. Тут безліч шкіл для початківців і створені всі умови для заняття цим видом спорту. Клімат ідеальний, так як температура води постійно близько тридцяти градусів, можна кататися хоч цілий день. Крім того, Індонезія - це ще й екзотичний відпочинок, неповторна культура і приголомшливої ​​краси пейзажі.


4. Мексика

Тихоокеанське узбережжя - райське містечко для бажаючих поєднати відпочинок в країні з особливою культурою і колоритом і покататися на хвилях. Тут не так багатолюдно, як на Балі і Гаваях, і набагато дешевше. Північно-західне узбережжя відоме своїми «хвилями-кілерами», впоратися з якими можуть тільки справжні майстри серфінгу. Для початківців також знайдеться парочка місць, наприклад Масатлан.


5. ПАР

У цієї дивовижної країні серфінгу обов'язково навчають вже в школі. Не дивно, що місцеве населення практично поголовно - серфінгісти-професіонали. Та й є де тренуватися - по всьому узбережжю формуються швидкі хвилі довжиною іноді більше кілометра. Південноафриканський берег знаменитий своїми штормами і небезпечними мисами, завдяки яким він вважається одним з найскладніших і найнебезпечніших місць для серфінгу.


6. Ріо-де-Жанейро

Окрім прекрасних пляжів в Ріо знайдеться ще близько 60 місць для екстремального водного спорту. Сезон для серфінгу тут відкривається в липні. У цей час хвилі найбільш круті, а вода досить тепла. А коли кататися набридне, можна просто полежати на теплому золотому піску і насолодитися красою природи.


7. Перу

Взагалі, перуанське узбережжі вкрай жарке і посушливе, до того ж важкодоступне, а вода через холодних течій не нагрівається. Зате хвилі славляться своєю силою і висотою. Близько Ліми, столиці Перу, можна спостерігати знамениту «перуанську підкову» - унікальну хвилю, покататися на яку мріють кращі серфінгісти світу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити