Women Territory

Як займатися сексом

Поняття «секс» міцно увійшло в життя сучасної людини. Те, що раніше всіляко приховувалось і вважалося забороненою темою, сьогодні активно обговорюється і виноситься на публічний огляд. Але чи всі ми знаємо про секс? Настав час відкинути «бабусині» забобони і поговорити про це серйозно. Ви хочете знати, як займатися сексом? Ми вам розповімо.

 

Як правильно займатися сексом

Секс. Цей природний процес. Хороший секс - це ключ до розуміння один одного, а якщо в перспективі - основа міцної і щасливої родини.

Ми пропонуємо вам кілька порад про те, як правильно займатися сексом.

 1. Займатися сексом потрібно тоді, коли ви дійсно цього хочете. Секс з обопільної бажанням - запорука успіху. Тільки тоді ви зможете викластися на всі 100, і обидва партнера отримають максимум задоволення. Якщо ж один з партнерів втомився фізично, хворий, не в настрої і зовсім не налаштований на заняття сексом, то нічого доброго з цього не вийде.
 2. Приємні запахи. Правильний парфум, це як кнопка play на пульті управління. Доведено, що партнери вибирають один одного за запахом. Тому підбирайте парфум, який буде подобатися вашому партнерові.
 3. Не забувайте також про особисту гігієну і свіжому подиху, тоді ніщо не зможе вам перешкодити провести незабутню ніч кохання.
 4. Алкоголь. Будьте обережні і не переборщіть з кількістю спиртних напоїв. Безумовно, келих вина тільки розігріє відчуття, допоможе розкріпачитися і поліпшить взаєморозуміння, але перебір з алкоголем може закінчитися провалом в ліжку.
 5. Різноманітність. Не бійтеся експериментувати в сексі. Одноманітні сексуальні відносини поступово можуть зійти нанівець. Одноманітність викликає у чоловіка нудьгу. Уява допоможе вам внести зміни в звичний хід сексуальних відносин. Можна спробувати нові для вас позиції, як у ліжку, так і поза нею.
 6. Зміни. Невеликі зміни можуть приємно різноманітити звичний сценарій сексуальних відносин, допоможуть уникнути рутини. Буде гарний настрій, фізичне і моральне задоволення, віра в свої можливості, що приведе до успіху.
 7. Комплекси вбік. Ніяковість в ліжку недоречно, воно все зіпсує і ускладнить. Чим менше ви закомплексовані, тим більш насиченою і бурхливою буде ваша сексуальна життя.
 8. Говоріть один на одним. Не бійтеся говорити про свої бажання і вподобання. Якщо ви будете знати, чого ваш партнер хоче від сексу, то ви обидва зможете досягти максимального задоволення.
 9. Немає обмежень. У ліжку немає правил і обмежень. Тому не варто думати про те, що ви зробите щось неправильно. Кожне тілорух залежить від імпульсу, який диктує свої правила статевого акту.


Але, все ж, незважаючи на всі старання, в ліжку можуть траплятися помилки. Розглянемо найбільш типові з них.

Типові помилки в сексі:

 • Відео з «полуничкою». Спільний перегляд фільмів еротичного змісту може урізноманітнити ваше сексуальне життя, допомогти вам розслабитися і забути про комплекси, але також вони можуть викликати психологічну залежність. Нерідко трапляється, що у чоловіків-любителів порнографічного відео трапляються проблеми у спілкуванні з жінками і з ерекцією.
 • Забави з секс іграшками. «Залучення» секс іграшок у ваші сексуальні відносини, безперечно, допоможе їх урізноманітнити і допоможе дізнатися про сексуальні пристрасті партнера. Головне не «загратися» і не забути про те, що поруч є реальні люди.
 • Прелюдія. Чоловіки часом забувають, що багато жінок люблять прелюдію. І вона починається аж ніяк не в ліжку, а трохи раніше.
 • Жіноча психологія. Чоловіки часом забувають, що жінки люблять відчувати себе маленькими крихкими створіннями, які хочуть, щоб їх домагалися, але робили це романтично і красиво.
  Збудження. Чоловіки повинні пам'ятати, що процес збудження у жінок проходить повільніше, тому не будьте егоїстами і не полінуйтеся почекати свою дівчину.
 • Залишатися самими собою. Багато чоловіків, надивившись порнофільмів, вважають, що жінка в реальному житті повинна вести себе так само, як і зірка екрану. І якщо вона не видає приголомшуючих стогонів і криків, то значить, процес їй не приносить задоволення або з нею щось не так. Більш того, багато чоловіків намагаються самі вести себе як порнозірки, але далеко не всіх жінок це збуджує. Так що краще залишатися собою. Звичайно, якщо мова не йде про рольові ігри, які однозначно можуть піти на користь.
 • Ех, раз, ще раз. Жінки не втрачають збудження після статевого акту так швидко, як чоловіки. Тому логічно, що після одного разу, вона може захотіти продовження. Якщо чоловік надто втомився, то не варто залишати свою партнерку незадоволеною і розчарованою, адже можна закінчити справу, використовуючи інші ресурси.
 • Оргазм. Багато чоловіків думають, що жінка відчуває тільки вагінальний оргазм, але, згідно зі статистикою, більше половини жінок найчастіше випробовують кліторальний оргазм. Тому, якщо чоловік дійсно хоче принести задоволення своїй партнерці і справити на неї враження, то не варто забувати про клітор.
 • Ідеальне тіло. Чоловіки люблять, щоб жінка стежила за своїм тілом, мала ідеальні форми, але, найчастіше, забувають про свою фігуру. Не тільки чоловіки люблять очима. Жінці приємно, коли поруч з нею знаходиться справжній чоловік, а не розповнілий кволе подобу Аполлона. Так що не забувайте стежити за своїм тілом.


У такій справі як секс, все досить індивідуально, тому не існує єдиної відповіді на питання: «Як займатися любов'ю правильно?». Ми можемо лише давати якісь поради про те, як займатися коханням, але не варто сприймати їх як строгі правила, в яких немає винятків. В першу чергу ви повинні прислухатися до себе і до свого партнера і саме з ним створювати свої правила сексу, які поширюються тільки на вашу пару. А зараз нам би хотілося розповісти не як, а навіщо коштувати займатися сексом. Отже, 14 причин для заняття любов'ю.

14 причин займатися любов'ю

Заняття любов'ю роблять позитивний вплив на весь організм в цілому:

 • зменшується ризик серцевих захворювань;
 • поліпшується кровообіг;
 • поліпшується загальний стан, знижується вага;
 • повноцінна сексуальне життя сприяє продовженню молодості;
 • секс знижує ризик діабету;
 • секс є своєрідним способом знеболення;
 • зміцнює імунну систему;
 • покращує стан сечового міхура;
 • зменшується депресія;
 • секс знімає стрес;
 • секс має найважливіше значення для психічної рівноваги;
 • за умови постійних сексуальних відносин оргазм підвищує наш інтелект, так як два виробляються під час сексу гормону - адреналін і кортизон стимулюють роботу головного мозку;
 • додає жінці привабливості, так як шкіра стає більш еластичною і м'якою, через вироблення колагену;


Секс - це наша фізіологічна потреба, але постарайтеся зробити його ще й частиною духовної близькості між вами та вашим партнером, тоді ваше життя заграє всіма барвами!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Знайшли помилку?!

Виділіть текст з помилкою та натисніть одночасно дві клавіші - Shift + Ентер, у вікні напишіть свій варіант виправлення помилки ...

Популярні статті