Women Territory

Недитяче питання

Клімакс (або менопауза) - це другий перехідний вік у житті жінки. Зазвичай він настає в 48-52 роки, коли припиняються менструації, а іноді й дещо раніше. Під час менопаузи, як і в момент статевого дозрівання, в жіночому організмі починається гормональна перебудова.

Для «дорослого» кризи характерне зниження гормонів,які у відповіді не тільки за стан сечостатевої системи, але і всіх інших органів. Саме вони допомагають підтримувати здоров'я серця і судин. Їх нормальний баланс зберігає шкіру еластичною, волосся блискучим, а нігті - міцними.

 

З гормональним благополуччям пов'язаний і наш психологічний тонус. Ось чому у 50-річної жінки часто змінюється характер: вона стає дратівливою, більш ранимою і скаржиться на перепади настрою. Інші прояви менопаузи теж малоприємні. Чого варті одні припливи (відчуття жару на обличчі, супроводжуване помітним почервонінням шкіри і потом)! А якщо до них додається ще й нетримання сечі,дуже важко не впасти у відчай.

Клімакс з яскраво вираженими симптомами - доля більш ніж половини всіх жінок. Для решти природний процес зміни гормонального фону проходить практично непомітно. Втім, і для цих щасливиць період менопаузи містить багато небезпек, які можуть заявити про себе через кілька років.

Насамперед,незахищеною стає серцево-судинна система, збільшується ризик розвитку атеросклерозу. Страждає робота сечостатевої системи, що додає побутових і сексуальних проблем. Додатково до всього супутником менопаузи стає остеопороз (підвищена крихкість кісток), які називають безмовною епідемією перехідного віку.

Але не все так погано. Існує надійний і безпечний спосіб попередити ці недуги і забезпечити жінці більш м'яке входження в найбільш плідний період життя. Це гормональна терапія, яка чарівним чином змінює життя зрілої жінки на краще. Але спробувати усі переваги такого лікування варто тільки після рекомендації лікаря. Одне з найбільш відомих засобів корекції гормонального фону в цьому віці - препарат клімонорм. Заповнюючи дефіцит статевих гормонів, він відновлює ритміку ряду процесів, що відбуваються в організмі жінки, змінює її психосоматичний статус: настрій стає стабільним і керованим, поліпшується сон,підвищується працездатність і самооцінка жінки. Багаторічна практика використання Клімонорму довела, що він знижує ризик розвитку деяких хвороб серця. Також він вважається надійним засобом профілактики остеопорозу та інших клімактеричних розладів. Комбінація і доза гормонів в препараті така,що ймовірність негативних ефектів практично дорівнює нулю. Ось чому не варто побоюватися навіть тривалого застосування Клімонорму.

Добре усвідомлювати, що вже сьогодні існує перевірена часом технологія, яка здатна воскресити жіночність, технологія повертає час назад.

Додати коментар


Захисний код
Оновити