Women Territory

Чоловіча психологія: як пробудити в чоловікові романтика?

Думаю, кожен чоловік від жінки чув такі слова на свою адресу: «Ти можеш бути хоч трішки романтичним? Від тебе не дочекаєшся ніякої романтики ». Багато жінок думають, що чоловік і романтика - це дві абсолютно різні речі. Чи так це насправді?

Кожна жінка хоче, щоб чоловік приділяв їй якомога більше уваги,підносив приємні сюрпризи, читав вірші під місячним світлом.

Але не будемо забувати, що чоловіки і жінки абсолютно відрізняються не тільки будовою тіла, а й своїми поглядами на життя. Жінки емоційні, вони більш яскраво висловлюють свої почуття. Їх душа вимагає романтики.

 

Чоловіки ж зовсім інші істоти.У них відсутня якась «частинка» відповідає за романтику. Але, це в жодному разі не означає, що чоловіки не здатні влаштовувати романтичні вчинки. Особливо сильно чоловіки схильні до романтики при початку відносин.

Як пробудити в чоловікові романтика?

Існує кілька порад, дотримуючись яких, в чоловікові можна пробудити романтика:Ставтеся до свого улюбленого з повагою. Приділяйте більше уваги. Пам'ятаєте, як ви чините з людиною, так будуть надходити і з вами.

Не лінуйтеся і купите своєму чоловікові щось приємне. Нехай це буде якась дрібничка, але необхідна йому. Інакше подарунок буде просто припадати пилом на полицях. Якщо не знаєте, що подарувати,просто згадайте, чим він захоплюється, його хобі. Ви будете раді, і ваш улюблений буде приємно здивований.

Думаєте, тільки жінки люблять компліменти? Якщо так, то ви глибоко помиляєтеся. Чоловіки нітрохи не менше будуть раді почути приємне слово на свою адресу. Захоплюйтеся його якостями. Навіть банальне «спасибі» виглядатиме для нього,як скарб.

Коли ваш коханий на роботі, напишіть йому повідомлення. Наприклад, запитайте як у нього справи. Не думайте, що він буде в люті, а по приходу додому висловить претензії. Навпаки, йому буде приємно, що ви думаєте про нього, коли його немає поруч.

Відвідайте разом місце, яке подобається вам обом. Це може бути парк, кінотеатр, пляж,та що завгодно. Головне щоб вам обом це подобалося. Спільна діяльність зближує.

Ні для кого не секрет, що чоловікам подобається, коли жінка бере ініціативу на себе. Порадуйте свого коханого чимось особливим. Не бійтеся експериментувати. Це піде тільки вам на користь.

Перш ніж щось отримати, необхідно щось віддати.Даруйте один одному любов, щастя, ласку, турботу. Дізнавайтеся нове, подорожуйте. Користуйтеся кожним шансом, який дарує вам життя. Романтик живе в кожному чоловікові, і тільки у ваших силах пробудити його.

Додати коментар


Захисний код
Оновити