Women Territory

7 типових жіночих помилок, які руйнують стосунки

Скоєних відносин, в яких не виникають тертя, не існує, як і рецепта щасливого сімейного життя. Парам доведеться самим знаходити дорогу до щастя, а жінкам, як хранителька союзу, варто принаймні намагатися уникнути характерних помилок.

 

1. Занижена самооцінка.

Сучасний світ висуває вимоги,яким практично неможливо відповідати. Особливо це шкодить самооцінці представниць прекрасної статі, адже ті, не завжди підходячи під стандарти глянцевих журналів, відчувають невдоволення своєю зовнішністю. В результаті, знайшовши партнера, такі жінки надмірно його ідеалізують, вважаючи досконалістю, яке «зійшло» до них. Намагайтеся привчити себе до позитивного мислення, женіть негативні думки і робіть зусилля, щоб зосередитися на досягнутих успіхах, а не провалах.

2.  Повна безпорадність.

Розраховувати на близьку людину нормально, але абсолютна несамостійність навряд чи піде на користь. Звертайтеся до обранця за порадою і підтримкою,знаючи міру і не звалюючи на нього всі проблеми.

3.  Нездатність до спілкування.

Це передбачає вміння слухати, чути і намагатися розуміти партнера. Часом, коли ви засмучені або стомлені, буває нелегко поставити себе на місце іншої людини, і все ж пам'ятаєте, що без повноцінного діалогу ваша емоційний зв'язок зійде нанівець.

4. Спроби змінити свого обранця.

Коли відносинам не один день, а особливо на початку спільного проживання, деякі якості улюбленого викликають роздратування. Не намагайтеся змінити дорослої людини. У делікатній формі скажіть, що хотілося б скорегувати в його поведінці, постарайтеся знайти компроміс, але прийміть факт, що з певними рисами характеру і звичками доведеться змиритися.

5. Далеке від життя уявлення про романтику.

Чоловік, щиро любить свою обраницю, навряд чи проявляє почуття, як персонаж романтичного фільму. Подумайте, чи не є повсякденна турбота і забезпечувана стабільність більш серйозними проявами любові, ніж самий барвистий комплімент чи красивий жест.

6. Невірність.

Навіть в хороших відносинах наступають важкі часи, коли спокуса піти від поточних проблем і завести невеликий, ні до чого не зобов'язує роман, буде занадто велике. У такому випадку треба проявити зрілість і відповідальність: або поговоріть з партнером про те, що вас не влаштовує,або відверто заявіть про розрив.

7. Зайва наполегливість.

Якщо ви турбуєтеся про стабільність відносин, то можете виявитися занадто нав'язливою і відштовхнути партнера. Постарайтеся спокійно проаналізувати, наскільки виправдані страхи, що не навіяні вони невдачами в минулому. Якщо це так, відпустіть негатив і насолоджуйтеся сьогоднішнім днем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити