Women Territory

Головна Про все Вибираючи натуральну постільну білизну, вибираємо здоров'я

Вибираючи натуральну постільну білизну, вибираємо здоров'я

Людина значну частину свого життя проводить уві сні. Тому дуже важливо, щоб місце відпочинку було комфортним і безпечним. Особливо це стосується постільної білизни, яке контактує з нашою шкірою.

Сучасний асортимент текстилю багатий натуральними і якісними тканинами, що надають сприятливий вплив на здоров'я людини.Це комплекти постільної білизни з таких натуральних волокон, як бавовна, льон, шовк і бамбук. Бавовна і льон нам відомі давно, тому поговоримо про останні два - як про самих-самих.

 

Бамбукове постільна білизна

Унікальне екологічне постільна білизна з бамбука з'явилося у нас зовсім недавно, але вже встигло завоювати високу похвалу покупців.

Бамбукове волокно виготовляється по закордонних технологіях і є прекрасним варіантом для людей-алергіків. Тканина нагадує за зовнішнім виглядом шовк, а на дотик схожа з кашеміром. На відміну від шовку, бамбукова тканина абсолютно не ковзає, вона ніжна і м'яка.

Ви не зустрінете бамбукове постільна білизна яскравих забарвлень, навпаки, комплекти представлені в природній колірній гаммі з сіро-зеленим відливом. Така білизна має відмінну гігроскопічністю, зносостійкістю і бактерицидними властивостями.

До речі, на Сході бамбук є символом енергії і молодості.

Вирощування цієї рослини не вимагає особливих витрат, так як бамбук в добу виростає приблизно до одного метра. Ця його найсильніша енергія, звичайно, передається на полотно, яке використовується для пошиття білизни.


Шовкова постільна білизна

Вважаєте, що шовкова постільна білизна грає, швидше, на імідж?

Однак не варто применшувати його оздоровчих якостей. Замовити шовкова постільна білизна в інтернет магазині можна різноманітних забарвлень: починаючи від стриманих однотонних і закінчуючи комплектами з яскравими принтами і текстом. Забарвлення в обговорюваному нами контексті не так важлива, головне - якість. Натуральний шовк також вважається матеріалом, який не боячись можна використовувати кожен день. Воно не линяє, має хороші теплопровідні властивості і повітропроникність, не вбирає запахи, і саме головне - не викликає жодних алергічних реакцій.

Шовкову тканину відкрили в Китаї за пару тисячоліть до нашої ери, але технологія виготовлення трималася в суворій таємниці ще кілька століть. Зараз ми знаємо, що шовкову нитку добувають за допомогою коконів тутового шовкопряда, в її склад входить вісімнадцять амінокислот, які, звичайно, послужать добру службу в постільній білизні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити