Women Territory

Про співочу кар'єру

З ранніх років я, як і всі діти, вже почала усвідомлювати, що найбільше приваблює мене із захоплень, хобі. Я народилася в дуже красивому і затишному місті Тирасполі і навколо мене завжди було багато тепла, багато світла. Одного разу, моя мама помітила, що мені дуже подобається слухати музику, виступати перед людьми,а так як мама сама була дуже творчою людиною, працювала в театрі, то мене було вирішено відвести в музичну школу. Так і вийшло, що світ музики відразу захопив мене і я почала активно вчити сольфеджіо, грати на фортепіано і виступати в хорі.

Але солісткою я стала не відразу. Спочатку грала на трикутнику і не розуміла,чому одні діти співають в перших рядах, а я ні. Так завжди буває у дітей, хочеться бути краще, в першу чергу, щоб виправдати бажання батьків. Я вважаю, що віддавати своїх малюків потрібно саме в ті гуртки, до яких вони тягнуться, і тоді розвиток здібностей буде відбувається гармонійно і захоплююче, дитина буде вдячний.

Як я вдячна донині своїй родині за терпіння та підтримку. Після музичної школи, я вступила до Вищого коледж мистецтв. Закінчила 2 спеціальності - Хореографія і Естрадно-Джазовий Вокал. Дуже важливий фактор, що саме моя сім'я завжди вірила в мене і казала - "Ти зможеш!". Я почала представляти себе на великій сцені,брати участь у регіональних конкурсах, а потім і розсилати свої анкети по кастингах в Москву. Якщо ти чогось дуже хочеш - воно трапляється! Незважаючи на багато невдачі, адже шлях до мрії завжди довгий і тернистий, одного разу, мене покликали на прослуховування в групу "Пропаганда", яке закінчилося моєю перемогою.Я стала новою солісткою популярного колективу. Все те, про що я мріяла - втілилося в реальність, я набралася досвіду, познайомилася з цікавими людьми, але група - це всього лише маленька сходинка вгору по сходах до моєї великої мрії - сольній кар'єрі. Без скандалів і інтриг ми вирішили,що мені потрібно починати сольну кар'єру і Сережа Іванов відпустив мене з групи, без контрактних підводних каменів, як це часто буває в шоу-бізнесі.

Звичайно, дуже важко одній пробивати собі дорогу, без продюсера, але зараз на моєму шляху відмінні люди, з якими ми дивимося в одному напрямку.

Своїми силами ми випустили промо-альбом "Марія Неділкове", який складається з 8 композицій, в ньому є різні пісні - особисті, авторські, життєві та веселі. Завдяки інтернету і моїм улюбленим слухачам кількість скачувань постійно збільшується, нас запрошують виступати на благодійних концертах, для мене це ще одна важлива частина моєї творчості -допомагати і дарувати любов людям своїми піснями.

Зараз я на шляху до повноцінного cd, ми випустили дуетну композицію з молодим співаком Іллею Гуровим, яка поступово набирає обертів, а так само я готую кілька цікавих творчих сюрпризів.

Всі думки матеріальні! Важливо знати чого ти хочеш і йти вперед! Не зупинятися, незважаючи ні на що! Я бажаю всім читачкам - вірити в себе, в свої сили і розвивати свій талант! Все вийде !.

Додати коментар


Захисний код
Оновити