Women Territory

Як ходити по магазинам

Магазини створені для того, щоб продавати. Вони часто в цьому процвітають настільки, що рідкісні покупниці йдуть з них без купи непотрібних, в общем-то, покупок. Багатьом знайома ситуація, коли та річ, за якою відправлялися в магазин, так і не була куплена, тому що увагу привернули зовсім інші товари, незаплановані для придбання.В результаті гроші витрачені, а необхідна річ забута на полиці супермаркету.

Дізнатися, як ходити по магазинам (шопінг), щоб звести подібні події до мінімуму, допоможуть наступні прості рекомендації.

 

Потрібно бути готовими до всього

Щоб не виникло зайвих відволікаючих спокус, йти в магазин потрібно:

 

  • На ситий шлунок (щоб не захотілося якийсь-нибудь шкідливою «вкусняшки»);
  • У зручній і комфортній одязі;
  • В зручного взуття (краще без каблуків або з невеликим стійким каблуком);
  • З легкої сумочкою або компактним рюкзаком;
  • З докладним списком майбутніх покупок;
  • З усвідомленням чіткої мети шопінгу: скільки хочете витратити грошей, і які товари бажаєте купити;
  • З зарядженим телефоном (особливо якщо потрібно купити щось для чоловіка, подруги або дитини, раптом буде потрібно якесь уточнення).

Важливо правильно вибрати магазин

Вибір магазину завжди залежить від наявності вільного часу і списку покупок. Так, в міні-маркеті біля будинку купити цукерок до чаю, наприклад, можна швидше,ніж в гіпермаркеті на околиці міста. Залежно від бажаного асортименту, рівня цін та популярності в різних ситуаціях можуть стати ідеальними для здійснення покупок ТЦ, ринок, великий чи маленький магазин.

Час доби також грає свою роль: на розпродаж одягу краще відправлятися з ранку, інакше потрібні розміри просто розберуть.Не забувайте дисконтні картки вдома.

Вирушаючи за подарунком, бажано попередньо обговорити варіанти покупки з обдаровуваним. І, звичайно ж, подарунок потрібно вибирати тільки з хорошим, позитивним настроєм.

Як витрачати економно

Рекомендується купувати тільки ті речі, які дійсно подобаються і потрібні. Не слід надто покладатися на бренди. При будь-яких сумнівах покупку краще відкласти. Допоможуть значно зменшити витрати дисконтні карти і всілякі акції та знижки. Однак, купуючи що-небудь зі знижкою, потрібно уважно перевірити покупку: недобросовісні магазини можуть продавати за зниженою ціною бракований, неякісний або залежаний товар.Планування - основа економії сімейного бюджету. Якісь продукти, домашню «хімію», дитячі підгузки та деякі інші речі вигідніше купувати оптом або через інтернет-магазини.

Перед покупкою дорогої обновки завжди потрібно зважити всі «за» і «проти», заздалегідь продумати супутні витрати (наприклад,до нового пальто потрібні будуть нові рукавички, чобітки і шарф). Має сенс порадитися з подругами або з сім'єю (чи потрібно радикально міняти свій стиль або достатньо тільки злегка доповнити наявний гардероб).

Завжди корисно досконально порівняти нову річ зі старої, пред'являючи їй по можливості високі вимоги (чи буде, наприклад,новий мобільний телефон помітно зручніше, функціональніша і симпатичніше старого).

Після покупки

Здійснивши покупку, проставивши галочки в своїх списках і прийшовши додому потрібно все ще раз переглянути, поміряти і перевірити ще. Відразу розкладіть все по місцях. Чеки не бажане викидати відразу,вони можуть стати в нагоді в разі виявлення недоброякісності куплених речей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити