Women Territory

5 кроків до успіху

Безумовно, щастя індивідуально для всіх. Один бачить його в дітях, що заважають спати ночами, але так щиро усміхнених і люблячих все навколо такою чистою і наївною любов'ю, інший без частки сумніву скаже, що воно полягає в грошах і успіху, усередині заробленими роками. Одне відомо точно - свідомо чи ні, яким би воно не було,на щастя прагнуть всі. І, хоча шлях може здатися не таким легким, фінішна пряма сама «помахає ручкою», а все пережите перш здасться сущою дрібницею! Формули щастя, на жаль, не знайти, але є 5 кроків, що роблять життя безпосередньо успішніше:

 

1. Пошук себе. Пізнання своєю суттю - повчальний і безцінний досвід. Прислухайтеся до себе,знайдіть речі, що доставляють незмінну радість, щоб використовувати їх, як засіб отримання задоволення. Більшість успішних і забезпечених людей домоглися свого статусу, займаючись саме тим тереном, яке їм подобалося. Стати мільярдером Біллу Гейтсу допомогла саме його нестримна тяга і любов до комп'ютера.

2. Прийміть себе таким, яким ви є. Постійне невдоволення собою веде до упаду настрою і сил. Убийте всі внутрішні хвороби, тривоги і комплекси. Саме прийняття себе, як сукупність фізичних і духовних даних, обумовлює не стільки смиренням з можливими існуючими проблемами, скільки пошуком компромісу або повного їх дозволу.

3. Оцінка своєму існуванню. Островський говорив: «Життя треба прожити так, щоб не було боляче за безцільно прожиті роки». А тепер спробуйте встати перед дзеркалом і запитати себе: «Всіма чи наявними можливостями я користуюся?», «Якщо кожен день мого життя буде проходити також як сьогоднішній день,чи буду я щасливий через 5 років?» Відповідайте на ці питання собі гранично чесно. Пам'ятайте, можливості людини безмежні, головне - їх не упустити!

4. Проба нового і незвіданого, того, на що до теперішнього моменту було складно дати згоду. Експериментуйте! У якому б то не було роді дій, результат, хоча і не завжди, виправдовує очікування,все ж він прямо пропорційний зусиллям, докладеним до роботи, і вірі, що живе в серці. І чому б тоді не ризикнути? Потрібно перестати боятися невдач. Бути може, вийде щось варте!

5. Постійний розвиток. Мало зробити один крок вперед, за ним слідом повинен йти і другий, і третій, і четвертий ... Важливо не зупинятися на досягнутому.Велика помилка, піднявшись на високий рівень, вважати його межею досконалості.

Додати коментар


Захисний код
Оновити