Women Territory

Головна Про все Нестандартні формати столичної нерухомості: дворівневі квартири

Нестандартні формати столичної нерухомості: дворівневі квартири

У більшості з нас дворівневі апартаменти асоціюються з об'єктами, які відрізняються високим ціновим сегментом. У сучасних житлових комплексах подібні пропозиції вже далеко не рідкість і прирівнюються за статусом однорівневим квартирам. Багато покупців звикли вважати, що подібний елітний сегмент розрахований тільки на сильних гравців,оскільки ціни за квадратний метр таких об'єктів зашкалює за межі неприпустимо середньостатистичного бюджету звичайного громадянина. Але з часом, технології розвиваються, методи і підходи модернізуються, тому девелопери змогли мінімізувати рівень витрат і перетворити стереотипне ставлення до цього напрямку у вагомі гідності,які здатні переграти всі страхи.

 

Дворівневі квартири, це найбільш поширений формат столичної нерухомості, яка купується найскоріше для підвищення власного статусу. Адже великі площі і авторський дизайн привертають своїм незвичайним і нестандартним форматом. Подібний світський формат нерухомості актуальний для просунутих гравців ринку. Велика площа таких квартир є прекрасною альтернативою заміському житлу, по суті, ці об'єкти за своїми внутрішніми характеристикам прирівнюються пентхауз.Такий якісний продукт здатний залучити цільового покупця низкою характерних переваг: можливість зонувати житловий простір, квартири, розташовані у висотних комплексах відкривають чудовий зовнішній вигляд, окремий вхід, високий рівень приватності та безпеки.

Звичайно, незважаючи на те,що дворівневі об'єкти нерухомості це далеко не новий формат столичного ринку нерухомості, тим не менш, останнім часом спостерігаються стабільні показники споживчого попиту. Вибір на користь подібного ексклюзивного формату спостерігається у окремої категорії цільової аудиторії, оскільки подібний ексклюзив не орієнтований на середньостатистичного споживача. З розвитком столичного ринку і змінюються переваги покупців, тому якщо міркувати про деякі мінуси подібного формату, то сміливо в цей критерій можна зарахувати незручність користування сходами, особливо, якщо в сім'ї є літні громадяни або діти.Крім цього, такі прольоти здатні "з'їдати" корисну площу, в силу цих незаперечних недоліків багато покупців, орієнтовані на подібний рівень стали віддавати перевагу лінійним планувальним рішенням.

Безумовно, в цьому сегменті попит не настільки великий, але просторі і світлі дворівневі апартаменти завжди знайдуть свого господаря. На ринку присутня обмежена кількість пропозицій, але від цього цей формат не втрачає своєї цінності. Автономне житловий простір припаде до смаку певної категорії громадян, які прагнуть до простору, свободу і поліпшеному комфорту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити