Women Territory

Найкрасивіші природні тунелі світу

Природа настільки багата й різноманітна, що вчені донині не розгадали всі її загадки. Одними з найдивовижніших природних явищ визнані тунелі. Пройти крізь один з них рівно теж, що і знайти єднання з природою. Живий коридор дозволяє отримати неймовірне як фізичне, так і естетичну насолоду, особливо тим,хто проживає в сірих і неживих мегаполісах.

 

Тунель кохання

У невеликому місті Клевань в західній частині України як і раніше залишається загадкою поява так званого Тунелю любові. Ділянка залізниці повністю поріс зеленню і прекрасний у будь-який час року. Для молодят - це символічне місце, а для туристів - черговий привід відвідати дивовижний містечко. Тричі на день крізь мальовничу зелень проходить поїзд. Поспішайте і ви придбати квиток крізь казкову країну Любові!

Тунель квітучої вишні

Вуличка в Бонні (Німеччина) стала трофеєм могутньої країни. Навесні вона пахне чудовими ароматами, а звід перетворюється в повітряний рожеве покривало. Цвітіння вишневих дерев триває всього сім-десять днів, а точну дату цвітіння передбачити неможливо тому, щоб побачити це природне диво, вам знадобитися почати готується до поїздки заздалегідь.

Тунель осінніх дерев

Осінь - це завжди красиво, де б ви не виявилося в цьому час року. Однак особливою популярністю користується Тунель осінніх дерев у вермонтського парку на території США. Знаходиться він у «Ущелина контрабандистів» і дізнатися його не складе труднощів. Червоний, жовтий, зелений,помаранчевий - барви золотої осінь перемішалися в цьому строкатому шоу. Протягом усього сезону тут палають багато прибрані дерева, які утворили коридор неймовірної довжини.

Тунель тисів

Англія - ​​консервативна і витончена країна. Тут розкинув свої гілки знаменитий Тунель тисів. Він свого часу служив натхненням для багатьох англійських письменників, а також місце, де можна було крізь шелест листя знайти відповіді на питання, що цікавлять. Після того, як тунель був майже знищений,країні знадобилася майже десять років на те, щоб відновити втрачене. Сьогодні це одне з найпопулярніших місць Великобританії, куди стікаються туристи з усіх куточків земної кулі.

Бамбуковий прохід

Японія славиться не тільки цвітінням сакури, її природа значно многогранней і дивовижніше. Так, неподалік від міста Кіото, виростає бамбуковий років іменований Саган. Це місце - одне з найкрасивіших у всій Японії. Неподалік розташувалися храми і гробниці, а в бамбукових заростях гуляють і співають вітру. Весь світ Японії розкривається в одному лише бамбуковому лісі, де збереглася таємнича і загадкова атмосфера.

Природа подарувала світові безліч неймовірних речей і природні тунелі - одні з них. Кожен полонить своїми красотами і унікальністю. Ймовірно, людству ніколи не вдасться розгадати секрети їх створення, залишається тільки милуватися ними і зберігати незліченні багатства, що криються в них.

Додати коментар


Захисний код
Оновити