Women Territory

Три способи їсти менше

Осмислена їжа - легкий спосіб скоротити калорії і стати ближче до своєї мети зробити талію тоншою. Краща частина в тому, що зовсім не обов'язково позбавляти себе задоволення від процесу прийому їжі. Осмислена їжа не дієта. Це поведінкові підказки, які змінюють процес їжі, а не саму їжу. Ось кілька легких способів почати їсти уважно і побачити результати в дзеркалі.

 

Покладіть вилку між укусами

Після того як відкусите шматочок, треба дати вилці відпочинок замість того, щоб завантажувати її і далі. Більшість з нас підносить вилку до рота на автоматі. Але коли прилад відкладається в сторону, темп сповільнюється,і це дає більше можливостей, щоб прийти до згоди з ритмами тіла.

Харчуючись усвідомлено, треба прагнути до відчуття ситості («я більше не голодна») замість набитого до відмови шлунка, що вказує на переїдання.

Скоротіть порцію наполовину

Ця дія бореться із зоровим сприйняттям, яке часто набагато більш ненаситне,ніж сам шлунок. Очистивши тарілку наполовину, можна дати зрозуміти себе, наскільки розмір тарілки перевищує потреби організму. Адже цілком можна насититися половиною звичної порції, і це приємне відкриття.

Але якщо не відчуєте ситість, завжди можна з'їсти і другу половину.

Відчуйте перший шматочок

Їжа не тільки смак - це цілий процес сприйняття. Люди поглинають багато їжі, але не усвідомлюють цього, бо не звертають уваги. Зробіть паузу протягом 3-5 секунд, перш ніж почнете їсти, це допоможе зосередитися по-справжньому.

На що це схоже? Як це пахне? Можна навіть придумати три прикметників, щоб описати блюдо. Оскільки це їжа, треба сконцентруватися на текстурі і ароматі, потім відстежити, як їжа просувається з горла в живіт. Неспішне смакування і зосередження на процесі не тільки сповільнять темп, це дасть тілу час, щоб дати мозку сигнал про насичення, перш ніж настане переїдання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити