Women Territory

Ретельно жуємо і худнемо

Мабуть, жодне із захворювань не лікується самостійно з таким розмахом, як ожиріння. Чомусь вважається, що достатньо сісти на дієту, як проблема буде вирішена. Можливо, тому, що і лікарі застосовують дієту.

Але дієта дієті ворожнечу, до того ж худнути під лікарським наглядом у спеціально створених умовах клініки простіше, ніж удома, де заповітний холодильник зовсім поруч.

Але найбільше дивує створена американськими вченими так звана харчова піраміда. Адже якщо подумати, то в цій країні найбільше в світі огрядних людей - 60% американців страждає від надмірної маси тіла, а 27% - від ожиріння.

 

Чи не ця горезвісна піраміда привела їх до таких результатів і змушує рік від року розробляти все нові методики схуднення. Ще один встановлений факт - саме в цій країні найбільше населенням купуються електронні ваги, які стали нормою практично в кожному будинку.

Чому набирається вага?

Прийнято вважати, що ожиріння -це результат неконтрольованого прийому їжі.

Але найчастіше трапляється так, що людина в принципі їсть нормально, причому кількість калорій, споживаних з їжею, не складає більше 2500 ккал. Тут слід враховувати і кількість витрачених калорій. Наприклад, людина вела більш активний спосіб життя,а після виходу на пенсію таких навантажень вже не спостерігається, до того ж знижується швидкість обмінних процесів.

У підсумку виходить, що людина не займається обжерливістю, але все-таки потихеньку додає у вазі. Проста рекомендація, яка може допомогти багатьом - ретельне пережовування їжі. Це не вимагає ніяких фізичних затрат, єдине,що необхідно - більш ретельний догляд за зубами, в чому допоможе іригатор порожнини рота.

Суть методики ретельного пережовування

Суть полягає в наступному. У роті під впливом слини, яка має лужну середу, відбувається розщеплення вуглеводів, частина з яких починає засвоюватися вже на цьому етапі. Значить, чим довше людина жує їжу,тим меншим її кількістю він насичується. А це і призводить у результаті до схуднення.

Все дуже просто, але таке схуднення розраховане на тривалий термін і не дає моментального ефекту. Людина худне максимум на 2 кг на місяць, що далеко не всіх влаштовує.

Існуючі на сьогоднішній день методики, що використовуються у медицині, вельми ефективні,тим більше, вони все застосовують консультації психологів. Найчастіше проблема ожиріння може критися саме в психічному стані хворого, стресах, депресіях.

Пам'ятайте, ретельне пережовування їжі допомагає не тільки поступово скинути зайві кілограми, але і сповна насолодитися смаком їжі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити