Women Territory

Каші на молоці - смачно і корисно

Різноманіття української кухні охоплює велику кількість страв, але самим традиційним вважається каша - страва, яке відрізняється не тільки прекрасними смаковими якостями, але і є досить корисною їжею. Багато народні прислів'я про кашу свідчать, про те, що ще в давні часи цю їжу вважали вельми корисною. Кашами харчувалися як простолюдини, так і аристократи вищих станів, оскільки крім енергетичної цінності, каша володіє цілим комплексом корисних вітамінів і мінералів.Однією з найбільш корисних каш є рисова каша. Як відомо, рис має гіпоалергенні властивості, а тому він особливо прийнятний для людей, у яких є непереносимість білка. При цьому важливо знати, як приготувати рисову кашу, оскільки від методу готування залежить збереження корисних властивостей крупи. Рис багатий вітамінами і мікроелементами, які здатні довгий час підтримувати організм у тонусі, а тому кашу, приготовану з рису, дієтологи радять включати в раціон всім людям незалежно від віку. Мінімальна кількість клітковини в зернах рису сприяє найбільш легкому засвоєнню каші.

Корисні властивості рису забезпечують виведення токсинів і шлаків з організму, а тому рисова каша прийнятна як на сніданок, так і на вечерю. Велика кількість рецептів приготування рисової каші дає можливість вибрати найбільш відповідний метод з урахуванням смакових пристрастей. Крім того, рисова каша відрізняється низькою калорійністю, а тому її сміливо можна включати в свій раціон всім бажаючим залишатися завжди у формі. Вона по праву відноситься до страв дієтичного харчування. Ну і не слід забувати, що пудинги і каші з рису є улюбленими ласощами діточок.

Не менш корисна каша з кукурудзи. Така їжа є традиційною у багатьох народів. Володіючи великою кількістю корисних властивостей, кукурудза являє собою джерело молодості і здоров'я. Багато народів готують страви з неї в якості святкових частувань, а кукурудзяна каша на молоці дає організму додаткові вітаміни і кальцій, так необхідні організму. Незважаючи на відносно тривалий процес готування даної страви, кукурудза має властивість зберігати свою цінність, а регулярне вживання каші з неї сприяє нормалізації травлення, покращує роботу серцево-судинної системи та сприяє гарному настрою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити